Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешківська РДА


Прес-служба Олешківської Районної Державної Адміністрації


Друге засідання оргкомітету з підготовки до Дня Незалежності в Цюрупинському районі

Друге засідання оргкомітету з підготовки до Дня Незалежності в Цюрупинському районі

17 серпня у Цюрупинській райдержадміністрації відбулося друге засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 24-ї річниці Незалежності України. На засіданні було заслухано пропозиції та напрацьовані програми щодо відзначення на Цюрупинщині національного свята.


Як наголосив заступник голови райдержадміністрації, голова організаційного комітету Костянтин Буганов, підготовка до відзначення свята йде згідно затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації плану заходів від 22 липня 2015 року № 339 «Про відзначення в районі 24-ї річниці незалежності України».


На Цюрупинщині офіційні заходи стартуватимуть уже 21 серпня о 9.00 проведенням Всеукраїнських змагань «Козацький край», що відбудуться на базі дитячо-юнацької веслувальної бази «Авангард».


У неділю, 23 серпня о 10.00, жителі району та гості нашого краю стануть учасниками урочистої церемонії підняття Державного Прапора України.
Начальник відділу культури районної державної адміністрації Ірина Іванушкіна більш детально розповіла членам оргкомітету про заплановані заходи, які проходитимуть у районному центрі 24 серпня. Так, під час проведення основних заходів, які розпочнуться о 18.00 на Центральній площі міста, заплановано проведення різноманітних патріотичних акцій, конкурс дитячих малюнків та збір коштів, які потім будуть направлені учасникам АТО, спортивно-масові заходи, виставка-продаж майстрів ужиткового мистецтва.


Визначено завдання районному відділу УМВС України в області, районному сектору ГУ ДСНСН області щодо забезпечення на час проведення масових заходів охорони громадського правопорядку, безпеки дорожнього руху і протипожежної безпеки.


Також доведено завдання головному лікарю КЗ «Цюрупинський ЦПМСД» забезпечити чергування медичних працівників та надання при потребі невідкладної медичної допомоги під час проведення масових заходів.


Завершуючи засідання організаційного комітету, Костянтин Буганов звернувся до членів оргкомітету з усією відповідальністю поставитися до підготовки та відзначення в районі 24-ї річниці незалежності України і Дня Державного Прапора України.

Оцените статью: 
+5
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО