Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешківська РДА


Прес-служба Олешківської Районної Державної Адміністрації


Бий ворогів, а не жінку!

Бий ворогів, а не жінку!

22 квітня 2016 року спеціалістами Цюрупинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках соціально-інформаційної кампанії з профілактики насильства сім'ї на зупинці центрального ринку м.Цюрупинська проведено вуличну акцію «Бий ворогів, а не жінку».


Метою заходу є привернення уваги громади до проблеми домашнього насильства й сприяння зміні стереотипів відносин та поведінки, які існують в суспільстві.


Насильство - це не тільки проблема неблагополучних родин, воно властиве для всіх соціальних груп і не залежить від економічного становища родини в цілому. Зазвичай в суспільстві існує думка, що не годиться виносити «брудну білизну» з дому на загальний огляд, однак це не може стосуватися проблеми домашнього насильства. Тому організатори акції намагалися привернути увагу громади за допомогою одягу, який був вивішений на зупинці. Спеціалістами також поширювалися листівки «Зупини насильство – обери щасливе майбутнє!» у кількості 80.


Жертвою домашнього насильства може стати будь-хто: жінка, яку постійно лає і б'є її чоловік, або навпаки чоловік, якого принижує жінка, дівчинка-підліток, що страждає від сексуальних переслідувань свого вітчима, хлопчик, якого лупцює мати-алкоголічка, або людина похилого віку... Останнім часом наслідком військового конфлікту на Сході збільшилися випадки насильства внутрішньо-переміщених сім'ях та учасників бойових дій під проведення АТО. Тому дуже важливо не замовчувати проблему, а звертатися по допомогу та повідомляти відповідні служби.

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО