Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешківська РДА


Прес-служба Олешківської Районної Державної Адміністрації


Державному казначейству України — 21 рік!

Державному казначейству України — 21 рік!

27 квітня 1995 року Указом Президента України “Про Державну казначейство України” було розроблено концептуальні засади системи державного казначейства.


1 лютого 1996 року було утворено 20 територіальних відділень Державного казначейства у районах та містах Херсонської області. Серед них було відділення Державного казначейства у Цюрупинському районі, яке очолила Чернова Валентина Гаврилівна (1996-2004 рр.), Єрьоміна Клавдія Іванівна (2004-2008 рр.). З 2008 року і по теперішній час управлінням керує Войтович Світлана Дмитрівна.


У перші роки свого існування УДК обслуговувало лише дохідну частину державного бюджету, але з часом розширились функції та завдання казначейської структури. На Держказначейство покладаються і суто банківські функції: робота з клієнтами щодо банківських операцій, безпосереднє проведення платежів розпорядників коштів через Розрахункові палати органів Державного казначейства, складання щоденного балансу операційного дня та інших форм банківської звітності тощо. Суттєвим кроком у розвитку фінансової системи держави стало переведення на казначейське обслуговування місцеві бюджети за доходами та видатками. Процес розвитку системи Державного казначейства продовжується.


20 років — порівняно невеликий проміжок часу. Та за цей період управління Державної казначейської служби заявило про себе як про структуру, необхідну Україні та району зокрема, адже саме вона забезпечує належний контроль за державними коштами, дисциплінує розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, позитивно впливає на виконання державного і місцевих бюджетів.


З нагоди ювілею вітаємо працівників Державної казначейської служби та щиро бажаємо професійного зростання, миру та процвітання нашої держави, сімейного добробуту, оптимізму та гідної зарплати державного службовця!

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО