05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Роман Бельский


Юрист ГО "Олешківський Спас".
Член партии "Блок Петра Порошенко "Солидарность".


Законы Украины принимали не для мэра Цюрупинска (фото)

Законы Украины принимали не для мэра Цюрупинска  (фото)

Очередной раз хочу продемонстрировать, как цюрупинский мэр Плотников Василий Фадеевич имел ввиду законы Украины.

Відповідно до Стаття 42. Повноваження сільського, селищного, міського голови ЗАКОНУ УКРАЇНИ Про місцеве самоврядування в Україні.

У разі звільнення з посади сільського, селищного, міського голови у зв'язку з достроковим припиненням його повноважень або його смерті, а також у разі неможливості здійснення ним своїх повноважень повноваження сільського, селищного, міського голови здійснює секретар відповідної сільської, селищної, міської ради.

Секретар сільської, селищної, міської ради тимчасово здійснює зазначені повноваження з моменту дострокового припинення повноважень сільського, селищного, міського голови і до моменту початку повноважень сільського, селищного, міського голови, обраного на позачергових виборах відповідно до закону, або до дня відкриття першої сесії відповідної сільської, селищної, міської ради, обраної на чергових місцевих виборах.


-------------------------------------------------------

З огляду на вказану норму закона вбачається, що міський голова Плотніков В.Ф. не законно призначаючи своїх заступників Карпухіна та Пінькаса виконувати обв’язки міського голови м.Цюрупинска, фактично доручав керувати м. Цюрупинськом особам, ЯКИХ громадяни міста Цюрупинська на це не уповноважували, оскільки міський голова- обирається на виборах мешканцями міста.

Плотніков В.Ф грубо порушив права мешканців Цюрупинська та норми чинного законодавства, оскільки у ст.42 вказаного закону чітко прописано, кого не обхідно призначати на посаду виконуючого обов’язку міста у випадках коли міський голова не може виконувати свої обов’язки.

Окрім цього, Плотніков В.Ф. в черговий раз порушив вимоги закону України «Про доступ до публічної інформаціі» та не надав відповіді, відповідного до якого Закону України він призначав в.о. своїх заступників.

Законы Украины принимали не для мэра Цюрупинска  (фото)
Законы Украины принимали не для мэра Цюрупинска  (фото)
Законы Украины принимали не для мэра Цюрупинска  (фото)
Оцените статью: 
+8
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО