Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Спілка Ветеранів АТО


ГО "Спілка Ветеранів АТО та волонтерів Олешківського району"


Відкрита війна Кравченко-Скалозуб проти атовців та кришування нею незаконної вирубки лісу

Відкрита війна Кравченко-Скалозуб проти атовців та кришування нею незаконної вирубки лісу

З грудня 2016 року до громадської організації "Спілка Ветеранів АТО та волонтерів Олешківського району" звернувся лісничій села Козачі Лагері з прохання зупинити тотальну вирубку лісу браконьєрами. Спілка почала полювання на незаконних мисливців на деревину, робили рейди, прочісували ліс, перешкоджаючи таким чином незаконну вирубку, та взялися охороняти ліс.


Після того як всі незаконні дії було зупинено, лісхоз звернувся до адміністрації району за допомогою з прибирання наслідків браконьєрів, котрі спилювали дерева та залишали хмиз який міг призвести до масштабної пожежі, але всі інстанції відмовили в допомозі. Спілка ветеранів АТО вирішила допомогти та долучилась до цієї справи, отримавши дозвіл від міністерства оборони на прибирання лісу. В подальшому їм надали дозвіл на прибирання хмизу та розпорядження ним на власний розсуд.

Відкрита війна Кравченко-Скалозуб проти атовців та кришування нею незаконної вирубки лісу

Але спокійно займатися прибиранням не вийшло, вчорашні злочинці які не шкодуючи рубали дерева почали стравлювати на спілку поліцію та журналістів, прибувши на місце правоохоронці побачили що дерева не рубаються, а йде прибирання гілок та сміття які залишили по собі ті самі браконьєри.


Хлопці які повернулися з АТО прагнули забезпечувати свою спілку самостійно для потреб бійців та їх родин, так як з бюджету ніяких коштів не надавалося, та і самі бійці не охоче прагнули користуватися бюджетними коштами, а самі взялися забезпечувати себе, то що розуміють, що в районі і так багато проблем які потребують бюджетного фінансування.


Але це тривало не довго, коли в Олешківському районні призначили нового очільника райдержадміністрації, а саме Кравченко-Скалозуб Олену Валентинівну, її першим ділом було зупинити дозвіл на прибирання деревини, прикриваючись тим, що на території йдуть військові навчання і спілка перешкоджає їхне проведення.

Відкрита війна Кравченко-Скалозуб проти атовців та кришування нею незаконної вирубки лісу

Зауважу те що в районі багато економічних та соціальних проблем які потребують негайного втручання та вирішування, але навіщо займатися проблемами громад краще заборонити добру справу ніж вирішувати проблеми районну.


Складається таке враження що Спілка Ветеранів АТО наступила на болюче місце високим чиновникам, припинивши незаконну вирубку лісу, тому що це дає великий оборот коштів котрі осідають в кишенях цих самих чиновників які і «кришують» тіньовий оборудок деревини.

Оцените статью: 
+15
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО