Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Спілка Ветеранів АТО


ГО "Спілка Ветеранів АТО та волонтерів Олешківського району"


Чергова перемога спілки ветеранів АТО Олешківського района

Чергова перемога спілки ветеранів АТО Олешківського района


На території Бехтерської сільради Херсонської області проходила акція протесту аграріїв проти перешкоджання постачання води на рисові осередки сільгоспвиробників.


Близько 100 фермерів вимагають повернення води для зрошення. Як повідомляється, Приморське управління водного господарства «раптово» припинило постачати воду з подачі начальника Сергія Володимировича Лупи. Таку інформацію було опубліковано в травні місяці.


Дозвіл на спеціальне водокористування дійсний до 2019 року. На основі цього документа у квітні кожного року укладається договір на подачу води. У цьому році фермери подали всі необхідні документи, як і в минулому, змін в законодавстві не було. Фермери навіть внесли передоплату за водокористування в розмірі 200 тисяч гривень. Однак, Приморське управління водного господарства в цьому році, без будь-яких причин не захотіло підписувати договір на зрошення.


Акция протеста аграриев против препятствования поставке воды на рисовые поля сельхозпроизводителей

Використовуючи адміністративний ресурс чиновники Херсонської обласної ради всіляко перешкоджали постачанню води до рисових полів, нахабно звинувачуючи їх в поїздках на Антимайдан, фінансуванню тероризму на сході України, обливаючи брудом та застосовували всі можливі важелі для того щоб відхопити ласий шматочок плодородної землі, при цьому не шкодуючи адміністративного ресурсу залучаючи до неправомірних дій поліцію, СБУ дезінформуючи наступних в тому що фермери безпосередньо фінансують тероризм в Україні.

Чергова перемога спілки ветеранів АТО Олешківського района
Чергова перемога спілки ветеранів АТО Олешківського района


«Якщо, чесно говорити ми вже поставили хрест на нашому врожаю в який ми вклали не мало не багато 8 мільйонів гривень та зусиль, та вже готувалися стати банкрутами» – коментує ситуацію засновник ТОВ «Басматі» Мороз Сергій Володимирович.

Фермерське господарство «Басматі» не стало миритися з несправедливістю та свавіллям, яке чине обласна адміністрація, вони звернулися за допомогою до громадської організації «Спілки ветеранів АТО та волонтерів Олешківського району» за допомогою в регулюванні самочинства з богу органів влади, так як хлопці стоять на стражі порядку та не одноразово допомагали людям у вирішенню конфліктів, відстоювачи правду та законність.

 

Чергова перемога спілки ветеранів АТО Олешківського района


Протягом двох місяців спілка ветеранів на чолі з Цегельником Олександром встала на захист та припинили дії по рейдерському захопленню та відновили постачання поливної води на поле.

«Не має права жодна людина будь то чиновник великого рангу, або депутат, або простий пересічний громадянин, відбирати майно, право на достойне чесне життя і господарювання у людини нашої країни. ГО" Спілка учасників АТО та Волонтерів Олешківського району" (Кордон) стане на захист інтересів і прав кожного громадянина нашої країни», - зазначив голова спілки Олександр Цегельник.

Оцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО