Спілка Ветеранів АТО > Війна ветеранів АТО Олешківського району з беззаконням та рейдерами

Війна ветеранів АТО Олешківського району з беззаконням та рейдерами


10 липня, 21:28.
Війна ветеранів АТО Олешківського району  з беззаконням та рейдерами

Сільське господарство на сьогодні — прибутковий бізнес, відповідно він привертає увагу. Якщо характеризувати загальні види рейдерських захоплень, то тут можна говорити про замах на право власності, на корпоративні права, на ключові активи.

На території Херсонської області люди власними силами, та своїми руками намагаються вести чесний аграрний бізнес, але останні роки вся праця фермерів йде в кешенні так званих «рейдерів», які без будь-яких зусиль набивають свої гаманці, залишаючи людей без прибутку.
Така сама ситуація могла би статися і цього року в Каланчацькому районі. До Олешківської організації ветеранів АТО звернувся місцеве фермерське господарство «Рисовод» за допомогою в охороні урожаю від рейрерського захоплення та не допущення протизаконних дій. Так як в минулому році перед жнивами, на яких фермери працювали цілий рік, рейдери безсоромно викосили весь урожай, в наслідок цього фермерське господарство зазнало значних втрат в розмірі понад 18 мільйонів гривень. Громадська організація "Спілка Ветеранів АТО та волонтерів Олешківського району» вирішила прийти на допомогу людям і взяли на себе функцію захисників справедливості та букви Закону. Прочергувавши дві неділі на полях, Ветерани війни не допустили жодного випадку та намагань знищення посівів тим самим врятувавши фермерське господарство.

Війна ветеранів АТО Олешківського району  з беззаконням та рейдерами


Вдячні фермери за порятунок свого врожаю, висловили подяку та впевнені в тому що , захисники які боронили кордони України від зовнішніх ворогів, здатні подолати внутрішніх ворогів: не справедливості, рейдерів, корупціонерів, нечесних можновладців…

Спілка Ветеранів АТО готова стати на захист всім громадянам , які стали заручниками протизаконних дій. Де не словами, а конкретними справедливими справами, стати стіною на захист прав кожного Українця.

Війна ветеранів АТО Олешківського району  з беззаконням та рейдерами[/center]
Вернуться назад