Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Тетяна Фурсенко


Громадський дiяч, член ГО "Олешкiвський Спас"


Ми одна родина - єднаймося заради України!

Ми одна родина - єднаймося заради України!

З давніх давен українська земля манила чожоземців і тому українці постійно вимушені виборювати свою незалежність. 21 століття не стало виключенням. Ще рік тому при владі були політики які принижували людську гідність, обдурювали, обкрадали, знищували фізично справжніх патріотів нашої батьківщини. Але прийшов час і терпець увірвався.

Першими на Майдан вийшли студенти столичних вузів. Вийшли щоб відстояти той напрямок розвитку країни, який дає можливість Україні стати заможньою, незалежною та правовою державою.

Ми одна родина - єднаймося заради України!

Весь цівілізований світ здригнувся від реакції влади на дані вимоги своїх громадян. Вона цинічно почала розганяти молодь. І тоді на захист своїх дітей стали всі небайдужі українці. До майдану прибували люди з усіх регіонів країни. Один за одним появлялися на майдані намети: кримські, закарпатські, донецькі, запорізські, херсонські.... Від сходу до заходу, від півночі до півдня , люди всіх регіонів повстали проти свавілля злочинної влади за гідність, за краще майбутнє для всіх українців.

Так народилася революція гідності. Майдан в часи революції, якщо поглянути на нього з гори, виглядав як маленька мапа України. І це не дивно, адже народ не може терпіти вічно поневолення, і не морози, ні холодна води, ні викраданння та катування і навідь кулі послані на майдан владою не заставили народ відступитися від загальної мети: жити у вільній, незалежній, європейській державі. Шкода що ціна свободи коштуввала нашому народу занадто дорого.

В вічність пішла небесна сотня, подарувавши нам ще один шанс жити щасливо. Наш обов”язок завжди пам”ятати про ці події, і більше не дати жодного шансу на реванш політичним злочинцям .

Ми одна родина - єднаймося заради України!

Цюрупинськ не був байдужим до всіх цих подій. Біля пам”ятника Т.Г.Шевченку збиралися цюрупинчани, аби підтримати Майдан у Києві, та виразити своє невдоволення діями влади. Ми приймали участь у заходах протесту в обласному центрі - Херсоні. Наші патріоти збирали теплі речі, продукти харчування, ліки - возили в Київ, та працювали волонтерами на Майдані. Хотілося назвати всіх їх поіменно, але боюсь забути про когось із них, а тому хочу низько вклонитися всім учасникам революції, подякувати за сміливість, порядність, патриотизм.

Гасло майдану: «Борітеся – поборите! Нам бог помогає...» актуальне і сьогодні. Впевнена - український народ непереможний! Немає такої сили щоб здолала волелюбну націю! Патріоти країни очистять нашу землю від нечисті, рано чи пізно розквітне Україна, зацвітуть сади, заколосяться лани і прийдешнє покоління ніколи не забуде славу своїх дідів та батьків.

СлаваУкраїні!
Героям слава!

 

Оцените статью: 
+7
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО