05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Тетяна Фурсенко


Громадський дiяч, член ГО "Олешкiвський Спас"


Прапори з Цюрупинська поїдуть до зони АТО

Небеса блакитні сяють з глибини,
пшеничні й житні мерехтять лани.
Прапор наш як літо в сонці майорить,
по долині - жито, по горі – блакить!Саме за ці золоті лани, чисте блакитне небо над головою та людей які з любов”ю обробляють нашу землю і стоять на сході України наші захисники. Коли бачиш як майорить жовто-блакитний стяг розумієш - це наша Богом дана земля, це рідна ненька Україна!

Прапор підіймає патріотичний дух як у військових, так і у цивільного населення. Саме тому з прапором ідуть в бій, стоять на захисті кордонів.

Дуже приємно, що волонтерська діяльність не згасає, а навпаки, заради наближення перемоги над агресором люди гуртуються і своєю працею підтримують вояків. Сьогодні активістам ГО "Олешківський Спас" приватний підприємць Попович Сергієм надав державні правпори, в яких була потреба бійців 57-ї бригади ЗСУ.

Ми передали цю святиню на передову біля Горлівки. Захисники з 57-ї бригади дякують за підтримку і кажуть, що готові до будь чого на війні, не підведуть, ворога не пропустять! Ми будемо чекати їх додому з перемогою живими та здоровими! Ще, хлопці обіцяли, що потім (якщо буде змога) повернуть ці прапори з підписами бійців для музею, та для учнів шкіл міста Цюрупинська і Цюрупинсьго району.

Слава Україні!

Прапори з Цюрупинська поїдуть до зони АТО
Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО