Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Тетяна Фурсенко


Громадський дiяч, член ГО "Олешкiвський Спас"


В Олешки їде відомий Львівський хор

Пісня, народний спів супроводжує нас напротязі всього життя. Відразу після народження дитина чує мамину колискову, співають у горі і радості. Спів буває різним: веселим і сумним, народним, оперним, естрадним і духовним. В Україні багато талановитих колективів, які дарують нам чарівні миті спілкування з прекрасним.

Один із них Хор „Ставрос”, заснований з благословення Патріярха Димитрія в 1999 році при кафедральному соборі Успіння Присвятої Богородиці, як міжпарафіяльний мирянський колектив при Братстві св. Ап. Андрія Первозванного із активних людей які своєю працею сприяють розвитку Церкви.

В Олешки їде відомий Львівський хор

На сьогодні Хор налічує 22 учасника, які співають у восьми парафіях УАПЦ м. Львова.

В листопаді минулого року Хор відсвяткував своє 15 – річчя. За цей час колектив з місійним характером відвідав українські громади у Польщі, Румунії, Німеччині. Був відзначений багатьма нагородами за величезний вклад у розвиток духовності.

Хор „Ставрос” відгукнувся на прохання настоятеля Церкви Різдва Івана Хрестителя, що розташований в м. Олешки, по вул.Червоноармійській, 107-в (біля парку Лізгоспу), отця Михайла, приїхати до нашого славного козацького міста, з нагоди річниці відкриття храму, прийняти участь в святковій літургії.

Жителі міста мають унікальну нагоду почути цей талановитий колектив, прийшовши до храму 24 липня 2016 року о 9-30 годині.

Після святкової літургії відбудеться концерт присвячений 100- річчю з дня народження Патріярха Димитрія. Враження від почутого співу залишаться у вас на все життя, тож запрошуємо всіх до храму!

Оцените статью: 
+10
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787