Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Тетяна Фурсенко


Громадський дiяч, член ГО "Олешкiвський Спас"


Приходь віддати шану Небесній Сотні та загиблим героям в зоні АТО

Приходь віддати шану Небесній Сотні та загиблим героям в зоні АТО

Сотні загиблих за Україну – так пам'ятаймо їх кожну хвилину! Схилимось низько... Слава Героям! Подвиги їхні сьогодні утроєм! Нації слава! Смерть ворогам! Ніколи країни я їм не віддам!

Минупо три роки з тих трагічних подій, коли загинула Небесна Сотня, а в пам'яті ще не згасли вогні Революції Гідності. Пішли у вічність кращі сини нашої Батьківщини. Вони віддали саме цінне – своє життя, заради того щоб майбутнє покоління жило передусім у правовій державі. Вони мріяли бачити Україну незалежною, заможньою, сильною. І хоч їхнім мріям сьогодні поки що не судилося стати реальністю, ми ще маємо віру в світле майбутнє нашої країни. І зневірюватися не маємо права, бо ми в боргу перед Небесною Сотнею і загиблими в зоні проведеня АТО. То ж будимо гіними перед їхньою пам'яттю!

Прийдіть до пам'ятного знаку Небесній Сотні в м.Олешки (Ценральна площа, надіюсь в майбутньому Площа Героїв) вконіться тим, кому ми завдячуємо мирному небу над головою! Церемонія панахиди та покладання квітів відбудеться о 12:00 год. 20 лютого 2017 року.

Слава Україні! Героям слава!

Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО