05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Воронов Дмитро Миколайович


Олешківський міський голова


Обзор кандидатов по 186 округу - Андрей Коваленко

Продолжаю свой обзор кандидатов по 186 округу. Сегодня удалось встретится с Андреем Коваленко и пообщаться, вот что стало известно о нем известно.Я, Коваленко Андрій Васильович, народився й виріс у місті Херсоні. В сімї простих робітників. Батько працював водієм на судозаводі, а мати на заводі ім.

Петровського. Мені 31 рік, я безпартійний. Одружений, виховую двох дітей – доньку та сина. До подій у зоні АТО працював менеджером з продажу у приватному підприємстві. З березня 2014р. був у зоні АТО, захищав мирних громадян від озброєних терористів. Вважаю війну на сході нашої країни злочином, на якому ціною людської крові наживаються олігархи. Гинуть тисячі невинних людей, патріотів України, а деякі можновладці у Києві зацікавлені у продовженні війни, щоб уникнути народної люстрації та зберегти свої «теплі місця». Побачивши це, хлопці з якими я воюю, відрядили мене додому, на Херсонщину, щоб я йшов кандидатом в депутати до Верховної Ради України та створив конкуренцію можновладцям, чиновникам, «партійним перевертням», які рвуться до влади по нашому з Вами округу.

Зараз доля країни вирішується у Києві, місяць тому мої бойові побратими, Херсонці, багато з яких уже загинуло, відрядили мене до дому для участі у виборах до верховної ради України. Нам потрібно повне перезавантаження влади – зверху до низу. Народна люстрація усіх чиновників з самого низу. Не змінивши цю корумповану владу, ми втратимо нашу країну, поцупимо її у наших дітей та онуків. Це наш з Вами останній бій за наших дітей та пенсіонерів.

Україна понад усе!!!

Обзор кандидатов по 186 округу - Андрей Коваленко
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО