Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Воронов Дмитро Миколайович


Олешківський міський голова


Вітаємо працівників Цюрупинського ЛМГ з професійним святом

Перш за все, хочу подякувати за кропітку працю, яку ви робите кожен день, бо як відомо, для Херсонщини штучні ліси це не лише естетиична краса, але і нагальна необхідність!

Саме завдяки створенню величезного штучного лісу, у свій час людям вдалось зупинити піски, та перетворити пустелю на родючий Херсонскьий край. Тому ваша робота надзвичайна потрібна кожному з нас і ми цінуємо те, що роблять працівники Цюрупинського ЛМГ.

Цього року було досить спекотне літо і я, як представник місцевої інтернет-спільноти добре знаю про існуючи проблеми лісників, знаю також і про те, скільки було реальних загроз виникнення пожеж на території Цюрупинського ЛМГ з різних причин - недбалість або порушення правил пожежної безпеки, але завдяки вчасному та швидкому реагуванню праціників лісового господарства, біду вдалось попередити та запобігти її тяжким наслідкам. Знаєте, коли люди в досить не простих умовах гарно роблять свою справу, то це вже не аби який показник фаху та професійності!

Також, хочу подякувати за ту акцію, яку ми разом провели в березні цього року. Бо не зважаючи на те, що заходи відбувались у вихідні дні, ви залишили особисті справи вдома та відгукнулись на пропозицію громади і в результаті провденної акції ми зробили надзвичайно важливу справу в соціальному напрямку! Дуже багато жителів Херсонщини власноруч спробували створювати штучний ліс і я переконаний в тому, що після такої практики, вони будуть вже зовсім по іншому відноситись до навколишнього середовища та більше цінувати вашу щоденну роботу.

Сподіваюсь, що започаткована нами добра ініциатива стане гарною традицією для жителів Цюрупинська та Херсонщини. Від імені громадського обєднання «Олешківський Спас», інтернет-спільноти "Олешшя Online" та місцевої громади, щиро вітаю працівників Цюрупиньского ЛМГ з професійним святом! Нових успіхів, затишку в оселях, фінасової стабільності та гарного настрою!

Вітаємо працівників Цюрупинського ЛМГ з професійним святом
Вітаємо працівників Цюрупинського ЛМГ з професійним святом
Вітаємо працівників Цюрупинського ЛМГ з професійним святом
Оцените статью: 
+3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787