Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Воронов Дмитро Миколайович


Олешківський міський голова


Чи поїдуть маршрутки у Ліві Саги?

Чи поїдуть маршрутки у Ліві Саги?

Вчора провели робочу нараду з перевізником який працює в нашому місті. В мене було до роботи підприємтсва декілька важливих питань:

1) Оновлення парку та підвищення якості перевезень громадян на території Олешківської міської ради. З цього приводу директор підприємства проінформував, що вони вже придбали декілька транспортних засобів і готують їх до виходу на машрут. В середу мене особисто запросили на АТП, аби на власні очі в цьому переконатись.

2) Чому маршрутка не заходить в Ліві Саги і чому діти там повинні ходити на зупинку через все село? В цьому питанні є деякі труднощі, але спільними зусиллями, до першого вересня, ми спробуємо вирішити цю проблему. За моїм дорученням вже направлено необхідні листи у відповідні служби, чекаємо на відповіді. Сьогодні в Лівих Сагах маємо гарну відремонтовану дорогу, раніше там була встоновлена зупинка громадського транспорту. Сподіваюсь на позитивний результат.
Оцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787