Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Воронов Дмитро Миколайович


Олешківський міський голова


Дорогу до військової частини біля Олешок таки відремонтують?

Багато років дорога до віськової частини, що знаходиться біля нашого міста, перебуває у жахливому стані. Я особисто неоднарозово акцентував увагу місцевої влади щодо цієї проблеми, ще за часів своєї журналістської діяльності але ніколи до неї нікому не було діла!

 

Сьогодні, нарешті, у людей є надія!

 

Питання піднімається серед депутатів районної ради та в Олешківській РДА. Офіційно звернулись за допомогою і до нас, до влади міської. Так, дорога до військової частини знаходиться за межами міста Олешки і її ремонт не є компетенцією виконавчого комітету та ради міста Олешки, але ж багато хто з городян має там будинки, дачні участки, а родини військових не маєть можливості нормально возити дітей до школ та дитячих садочків міста, бо перевізники відмовляються відправляти свої транспортні засоби по такій дорозі. Проблем а існує!


Тож я буду звертатись до депутатів міської ради з проханням, аби ми знайшли фінансову можливисть допомогти колегам з районну та нарешті спільними зусиллями відремонтували проблемну ділянку! Громада повинна бачити роботу влади для людей, а не політичні баталії та війну за крісла!

Оцените статью: 
+6
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО