Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Воронов Дмитро Миколайович


Олешківський міський голова


В Олешках не планують підвищувати ціни на проїзд у міському транспорті

В Олешках не планують підвищувати ціни на проїзд у міському транспорті

В інформаційному просторі останнім часом гуляє багато брехні щодо роботи Олешківського міського голови, міської ради та виконавчого комітету. Робиться це з політиканською метою, окремими "діячами", аби черговий раз дезинформувати населення та дискредитивути владу міста.

Тому інформаю громаду особисто, аби відійти від цих невдалих спроб маніпулювання громадською думкою!

Підприємство, яка здійсьнює перевезення людей в нашомі місті, дійсно надавало свої розрахунки щодо перегляду тарифу на свої послуги, але після їх ретельного аналізу відповідними фахівцями, було вирішено відкликати розрахунки на доопрацювання і це узгоджена позиція перевізника та міської влади. Тож ніякого підвищення найближчим часом в Олешках не планується (на внутрішніх маршрутах), навіть незважаючи на новий рівень мінімальної заробітньої плати та цін на пальне. Можливо ми будемо розглядати необхідність перегляду ціни проїзду, але значно пізніше. Крім того, в минулому році підприємство оновило свій автопарк за власний кошт. В свою чергу, ми з депутатами більшості в раді виділили фінансування на перевезення громадян пільгових категорій і у 2017 році. Тож міська влада в Олешках працює в інтересах людей, на відмину політичних авантюристів від так званої опозиції, які систематично дезинформують населення та намагаються дестабілізувати ситуацію.

Оцените статью: 
+11
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787