Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Воронов Дмитро Миколайович


Олешківський міський голова


Щодо залучення інвестицій в екологічні програми міста Олешки

Щодо залучення інвестицій в екологічні програми міста Олешки

Використання енергії сонця в Олешках - це реальність!

Сьогодні ми активно працюємо з двома компаніями, щодо прямих інвестицій в галузь екологічної енергетики у нашому місті.

Перша ділянка - це територія очисних споруд колишнього заводу гіганту (60-70 га). Нагадаю, що земля тут непригодна для використання як під сільське господарство (через забруднення хімічними речовинами) так і під інші суспільні потреби. Наприклад, тут неможливо розмістити міське кладовище, через рівень грунтових вод. Тож ми запропонували ділянку потенційним партнерам під розміщення сонячних батарей і їх наша провопизиція дуже зацікавила. Якщо зможемо реалізувати цей проект, будемо отримувати, щорічно, суттєві кошти до місцевого бюджету за аренду землі, буде створено нові робочі місця для городян та можна буде відкрито говорити про залучення прямих інвестицій в економіку міста, Херсонщини та України на декілька десятків мільонів євро. Сьогодні вже йде конкретний аналіз інформації з обох боків, фахівцями проводяться відповідні разрахунки та консультації. Не виключаю, що досить скоро на сесіях Олешківської міської ради мною буде запропоновано необхідні проекти рішень.

Друга ділянка - це промислова зона (7-20 га). Там є вільні земельні ділянки і потужності для того, аби приймати в загальну мережу згенеровану від сонця електроенергію. По цьому напрямку, консультації та разрахунки проводяться з іншими потенційними партнерами, які теж мають велику зацікавленність щодо інвестування у сонячну енергетику.

Факт! Олешки мають вільні площі та необхідні потужності для розвитку галузі, тож я щиро сподіваюсь на залучення досить потужних інвестицій в економіку нашого міста та Херсонщини. На півдні України є багато сонця і це необхідно використовувати для потреб суспільства!

Оцените статью: 
+13
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787