Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Воронов Дмитро Миколайович


Олешківський міський голова


В бюджете Цюрупинска появились деньги на ремонт в детских садах?

В бюджете Цюрупинска появились деньги на ремонт в детских садах?

После нашумевших заметкок в "ЦО" :

1) https://05542online.com/blog/voronov_dmitriy/735-korrupciya-v-detskih-sadah-cyurupinska-foto.html

2) https://05542online.com/blog/voronov_dmitriy/737-prodolzhenie-istorii-s-detskim-sadikom-v-cyurupinske.html

Где были опубликованы заявления от родителей, с просьбой принять от них в дар, т.е. безвозмездно - по 400 грн. "добровольных пожертвований" на приобретение мебели в детские сады, появилась публикация следующего характера.

Цитируем официальный источник (я называю его "БРЕХУНЕЦЬ" за бюджетные деньги):

Влітку у дитячих садках Цюрупинська ведеться підготовка до нового навчального року, а саме тривають ремонтні роботи приміщень та благоустрій територій.
Міський голова Василь Плотніков видав розпорядження про проведення ремонтних робіт у приміщеннях дошкільних навчальних закладах м.Цюрупинська та підготовки їх до осінньо-зимового періоду. Так, згідно графіка у ДНЗ №2 проводяться ремонтно-профілактичні роботи з 01.08.2014р. по 29.08.2014р., у ДНЗ №3 з 01.07.2014р. по 31.07.2014р., ДНЗ № 6 з 01.08.2014р. по 29.08.2014р., ДНЗ №7 з 01.07.2014р. по 31.07.2014 року. Окрім того, міський голова надав доручення здійснити комісійне обстеження дитячих навчальних закладів та визначити перелік необхідних ремонтних робіт, які забезпечать комфортне перебування малюків в дитячому садочку.

Комісія на чолі з першим заступником міського голови Сергієм Пінькасом та заступником міського голови з питань ЖКГ Тетяною Серогодською разом з спеціалістами Цюрупинської міської ради здійснили об’їзд дошкільних навчальних закладів міста.

У дитсадках, у яких на час проведення капітальних і поточних ремонтів та санітарно-гігієнічних процедур тривають літні канікули, комісія разом із завідуючими дитячих закладів визначили коло робіт, які необхідно виконати в першу чергу.

Так, в ході огляду було звернено увагу на необхідності реконструкції павільйону, заміни унітазів та вирішення питання гарячого водопостачання в окремих групах.

В одному із дитячий садків потребує поточного ремонту частина покрівлі, необхідно здійснити поточний ремонт в харчоблоці та замінити частину труби в приміщенні котельні. Також під час ремонтно-профілактичного періоду буде здійснена заміна поверхні на електроплитах, потребує реставрації частина підлоги в окремій групі та коридорі. Окрім того, комісією було обговорено питання щодо заміни деяких віконних рам.

В тому числі, комісія звернула увагу на необхідність ремонту холодильника. Також потребує часткового ремонту покрівля та облаштування павільйонів на дитячий майданчиках.

За результатами огляду комісій буде складена кошторисна документація та розпочато ремонтні роботи.


Примечание: Деньги в бюджете наши чиновники тоже найдут на эти нужды? Или людям, как обычно, гривен по 500 "благотворительной помощи" скинуться на непонятный счет горсовета? Тот самый счет, на котором они (деньги) успешно терялись. Надеемся, верим и ждем, что после серии публикаций на страницах "ЦО" и общественного резонанса, что-то изменится в лучшую сторону. Родителей и персонал детских садов, прошу потом меня проинформировать, за чей счет будут сделаны "покращення" и будут ли они сделаны вообще.

В бюджете Цюрупинска появились деньги на ремонт в детских садах?
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО