Дмитрий Воронов > Влада в Олешках не причетна до винищення безпритульних тварин

Влада в Олешках не причетна до винищення безпритульних тварин


9 березня, 21:39.

Влада в Олешках не причетна до винищення безпритульних тварин

До нас завітали журналісти одного з центральних телеканалів, яким хтось розповів байки про те, що мер в Олешках садист і знищує безпритульних тварин. Нажаль, я тоді вітав жінок нашого міста зі святом і не був присутній на робочому місці, аби дати коментар з цього приводу... Не важко здогадатись, хто автор такої маячні і розповів ці казки працівникам телеканалу, але мій перший заступник Т. Серогодська спростувала цю брехню. 

Офіційно заявляю, що виконавчим комітетом Олешківської міської ради не підписувалось жодних договорів з цього приводу з будь-якими організаціями. Ніяких таких доручень комунальним підприємтсвам міста не надходило! 

Що стосується мого особистого ставлення до тварин, то в мене дома три собаки. А ще у доньки з сином є декоротивний кролик, два папуги, кішка та декілька хом'яків. Вирішення цього питання в законодачому полі у нашому місті, нажаль, поки що неможливо (притулок), але ми над тим працюємо. Будь-яка інша інформація щодо винещення безпритульних собак владою міста, є нічим іншим, як наклепом або політичною провокацією. 

 


Вернуться назад