05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Остановлена незаконная вырубка деревьев (фото)

Цюрупинський РВ УМВС проведено комплекс заходів, щодо виявлення незаконної порубки дерев. Так, працівниками Новомаячківського ВМ, начальником відділення Яковлєвим Г.С., було проведено ряд негласних перевірок та рейдів в нічний час лісових насаджень на території Подокалинівської та Новомаячківської сільської ради.

06.11.2014 року біля 01:00 год. було затримано групу осіб, що здійснювали вирубку дерев білої акації та попереджено подальшу випилку, а саме жителя с. Подокалинівка та жителя с. Костогризове.

Працівники міліції звернули увагу на типовий звук, який доносився з посадки біля дороги. Підійшовши міліціонери побачили, що група осіб здійснювала випилку акації. Для зменшення шумового ефекту від звуку бензопили правопорушники використовували дизельний генератор з глушником, а по кабелю струм передавався на електропили, якими спилювали дерева.

На місці пригоди було вилучено автомобіль, електрогенератор, електропилку та дерева білої акації.

Правоохоронці систематично і цілеспрямовано працюють в напрямку виявлення і профілактики правопорушень в сфері незаконної порубки лісових правопорушень, що дає позитивні результати.

З початку поточного місяця Цюрупинським РВ УМВС було зареєстровано ряд правопорушень пов’язаних з незаконною випилкою лісових насаджень, але робота лісомисливських господарств в даному напрямку відсутня, бо до РВ не надійшло жодної заяви, щодо правопорушень в цій сфері.

По даному факту порушене кримінальне провадження за ст. 246 КК України Незаконна порубка лісу, що карається до 1700 грн. штрафу або арештом до 6 місяців, або обмеження волі до 3 років, або позбавлення волі до 3 років з конфіскацією незаконно добутого.

Інспектор РН ГФ
Кудря Н.М.


Остановлена незаконная вырубка деревьев (фото)
Остановлена незаконная вырубка деревьев (фото)
Оцените статью: 
+8
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО