Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Інформація Цюрупинського ЛМГ щодо ялинок

Інформація Цюрупинського ЛМГ щодо ялинок

З метою запобігання незаконному вирубуванню хвойних насаджень видано розпорядження "Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2015 року".

На його виконання державним підприємством "Цюрупинське лісомисливське господарство" розроблено та затверджено "План заходів з охорони шпилькових молодників в передноворічний період", створено штаб із координації дій по охороні хвойних молодників від самовільних рубок.

Починаючи з 1 грудня 2014 року діє постійна мобільна група у складі працівників лісової охорони та районного відділу міліції, яка забезпечує охорону лісових насаджень від самовільних рубок. Звертаємо увагу населення, що за самовільну рубку однієї новорічної сосни передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в сумі 85 гривень та відшкодування збитків у сумі 198 гривень 48 коп.

Тому перш, ніж зрубати дерево слід добре подумати, а чи не краще ялинку придбати законним методом – на спеціально виділених місцях. Для реалізації ялинок визначені такі місця: садиби Раденського, Костогризівського, Пролетарського лісництв та центральна садиба ДП "Цюрупинське ЛМГ" (м. Цюрупинськ, вул. Комунарів, 80). Вартість ялинок, висотою до 1,5 м – 61,20 грн; до 2 м – 71,16 грн , висотою 2-2,5м - 96,00 грн і від 2,5 м – 228 грн. Також особливо звертаємо увагу громадян, що кожна ялинка повинна бути промаркована спеціальними пластиковими бирками зі штрих-кодом.

В разі виявлення продажу або купівлі ялинки без відповідних бирок, громадяни будуть притягнуті до адмінвідповідальності.

Хочу запевнити громадян, що сосни новорічні у лісогосподарських підприємствах заготовлюються на спеціально вирощених для цієї мети ділянках (проводиться проріджування), а також за рахунок дерев, які підлягають рубці при проведенні рубок формування та оздоровлення лісів.

Адміністрація ДП «Цюрупинське ЛМГ»
Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787