05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Операція «Новорічна ялинка»

Операція «Новорічна ялинка»

Наближаються новорічні свята і багато наших земляків, бажаючи заощадити чи заробити, ідуть по новорічну ялинку у ліс. У працівників державної лісової охорони ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА», як і в минулі роки, вже розпочалась передноворічна вахта по охороні хвойних насаджень від самовільних рубок, створено оперативний штаб, працюють пости на дорогах та разом з працівниками МВС проводиться рейдова робота в лісових насадженнях міста і району.

За незаконну рубку хвойних насаджень лісопорушники будуть притягнуті до відповідальності у встановленому законом порядку. Рубка, пошкодження чи знищення насаджень тягне за собою накладання штрафу на громадян у розмірі від п`яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 85 до 170 грн.) і на посадових осіб – від семи до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (119-204 грн. ). Крім цього, згідно постанов КМУ за №665 від 23.07.2008 року та №541 від 24 липня 2013 року, будуть нараховані збитки, які нанесені лісу. За кожне вирубане дерево, з урахуванням індексації, буде нарахована дуже кругленька сума. А у грудні – січні, згідно цих же постанов розмір шкоди, заподіяний лісу та природно-заповідному фонду ще і збільшується у 3-4 рази.

Тому, шановні земляки, не треба псувати собі свята, а придбайте новорічну ялинку на спеціальних торгівельних майданчиках, де лісовою охороною постійно буде контролюватись законність рубок і реалізації ялинок.

Користуючись нагодою, працівники державної лісової охорони ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» поздоровляють всіх з наступаючим Новим 2015 роком! Бажаємо міцного здоров`я, миру і злагоди, любові й розуміння. А ще бажаємо, щоб кожен, хто приходить у ліс, став йому справжнім другом!


Андрійчук Л.М.
в.о.головного лісничого
Оцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО