Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Офіційна інформація щодо незаконної порубкуи лісів Цюрупинського району

Офіційна інформація щодо незаконної порубкуи лісів Цюрупинського району

Протягом 2014 року співробітниками Цюрупинського РВ УМВС України в Херсонській області виявлено та задокументовано 53 факти кримінальних правопорушень за ст. 246 КК «Незаконна порубка лісу». На сьогоднішній день по 24 факту особам, які скоїли даний злочин оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та в подальшому справи буде направлено до суду, а в 2013 році - 9 фактів.

До суду направлено в 2014 році 2 кримінальних провадження відносно працівників лісомисливських господарств за ст.366 ч.1 «Службове підроблення» КК України, а протягом 2013 року злочинів в даній сфері виявлено не було. В 2015 році теж є свої позитивні результати роботи - встановлено 4 особи, які вчинили злочини в даній сфері, кримінальні провадження будуть направлені до суду.

З початку опалювального сезону працівниками Цюрупинського РВ постійно здійснюються негласні рейди на території всього району за рахунок особистого часу працівників та вихідних днів, щодо виявлення незаконної порубки лісу, які приносять позитивні результати. Та знаходячись всю ніч на патрулюваннях лісу в день виконують покладені на них функціональні обов’язки по розкриттю злочинів, охороні громадського порядку.

Як приклад, браконьєри лісу настільки знахабніли, що ведуть вирубку біля с. Козачі Лагері а, саме понад трасою . Такий факт було виявлено у січні 2015 року, але люди, які проїжджали повз бачачи, що у нічний час невідомі особи вантажать ліс, не повідомили правоохоронців.

Важливу роль в збережені лісів відіграє взаємодія лісників, громадськості та правоохоронних органів, що відображається в результативності та оперативному виявлені і фіксуванні правопорушень.

Шановні Цюрупинчани не будьте байдужими!!

У разі виявлення фактів незаконної вирубки лісу або Вам стало відомо від будь-кого про такі факти негайно телефонуйте на гарячу лінію Цюрупинського РВ УМВС України по телефону: 0958780062- чергова частина РВ, 0506441730 – начальник КМ РВ Воропаєв О.С., 0504949059 – начальник МГБ РВ Дудченко С.М., 0505526530 – начальник СКР РВ Коваленко О.М., 0992852461- начальник СДІМ РВ Панченко М.М., (анонімність гарантуємо) або звертайтесь особисто до начальника РВ Солодкого В.К. кожної п’ятниці в Цюрупинському РВ.
Дякуємо за співпрацю!

Інспектор РН та ГФ Цюрупинського РВ Н.М. Кудря
Оцените статью: 
+6
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787