Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

День Святого Валентина для жовто-блакитних сердець

Любовь до матері, й тата до сестри і брата,
Лише одна любов спроможна об'єднати.
Любов до Бога, до дому, не віддамо нікому.
Одна любов, одна країна і одна дорога.


Кожне закохане серце в ці дні забарвлене жовто-блакитними фарбами, адже ми кожен день думками і душею знаходимося разом з нашими героями на передовій. В Україні - війна, щодня отримуємо сумні та навіть трагічні новини зі Сходу. Утім саме в такий час головною підтримкою і наснагою для людей стає любов, кохання, пісня.

13 лютого 2015 року, напередодні свята всіх закоханих, у Великій залі Цюрупинського Центру культури та дозвілля ім. Т.Г. Шевченка відбувся захід «Нехай завжди горить вогонь палкого життєдайного кохання» присвячений Дню всіх закоханих.

На заході були присутні радник голови Херсонської обласної державної адміністрації в Цюрупинському районі Віталій Спіжов та його помічники, вихованці місцевих шкіл-інтернатів та чимало жителів міста.

Почесним гостем свята став учасник АТО, наш земляк - Дмитро Клочков разом з донькою Діаною. В цей день він завітав у гості до своїх колишніх колег, так як знаходиться зараз у відпустці після довготривалого лікування у госпіталі. Весь зал аплодував йому стоячи.

Сучасна Україна, так само, як і решта цивілізованих країн світу відзначають День закоханих.І хоч офіційно його святкують 14 лютого, кохання існувало завжди, починаючи з прадавніх часів.

А як це було в Україні у різні періоди її існування від часів Київської русі і до сьогоднішніх днів і розповіли ведучі цього цікавого заходу.

Саме любов стала рушійною силою найвагоміших досягнень нашої країни, у тому числі і здобуття незалежності, що відбулося завдяки тому, що у серцях кожного українця запалав вогонь палкого кохання до своєї держави.

Завдяки яскравим номерам та чарівним звукам саксофона усі присутні поринули у безмежний океан спогадів та почуттів, які кожен відчував хоч раз у своєму житті.
Сьогодні наша країна в огні, але ми віримо в те,що жертовне кохання кожного українця стане життєдайним та цілющим для нашої країни та врятує її і наблизить до Перемоги.

Зустріч вийшла напрочуд теплою та привітною. Усі бажаючі змогли поставити питання Дмитрові про те, яка ситуація зараз на Сході, а також висловити слова подяки за його мужність та хоробрість, яка надає сили усім в роботі по збору необхідних речей для передової. Адже коли знаєш, що серед багатьох непоборних воїнів є наші земляки, знайомі, співробітники, коли чуєш слова подяки за надану допомогу, і коли точно знаєш, що ці речі обов'язково потраплять до свого адресата, тоді ти впевнений, що робиш все це недарма.

Радник голови Херсонської обласної державної адміністрації Віталій Спіжов висловив слова подяки герою та наголосив на тому, що його двері завжди відкриті для Дмитра та його сім'ї у вирішенні будь-яких питань, а начальник відділу культури районної державної адміністрації Іванушкіна Ірина Вікторівна побажала Дмитру та його побратимам скоріше повернутися додому і запевнила, що всі працівники культури Цюрупинського району зроблять все, щоб наші воїни постійно відчували тепло їх сердець. І для цього вони вже підготували чергову партію гуманітарної допомоги, яка найближчим часом надійде на передову у добровольчий батальйон в якому несе службу Дмитро Клочков.

День Святого Валентина для жовто-блакитних сердець
День Святого Валентина для жовто-блакитних сердець
День Святого Валентина для жовто-блакитних сердець
День Святого Валентина для жовто-блакитних сердець
День Святого Валентина для жовто-блакитних сердець
День Святого Валентина для жовто-блакитних сердець
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО