05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Позиция Путилова относительно сложившейся ситуации с лесами Херсонщины

Позиция Путилова относительно сложившейся ситуации с лесами Херсонщины

Публикация на официальном сайте Херсонской ОГА:

Активно продовжується робота з проведення комплексних перевірок з питань дотримання вимог лісного господарства, лісокультурного виробництва, охорони і захисту лісу.

«Я на боці людей, які захищають лісні угіддя Херсонщини, тому що неможливо допустити перетворення області в пустелю. Звертаючись до правоохоронних органів, закликаю їх активізувати роботу, інформувати населення та співпрацювати з громадськістю», - зауважив голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов.

Так, за 2014 рік до правоохоронних органів вже передано 77 справ щодо незаконної рубки лісу. 13 справ розглянуті судами, присуджено за 8 справами, відкрито 2 карні справи.

Як повідомляє управління Міністерства внутрішніх справ України в області, за останні півроку зроблено більше, ніж за попередні три роки.

Тільки у Цюрупинському району порушено 22 карні справи.

З початку року відносно незаконних операцій з лісом всього порушено 58 карних справ.

Як повідомляє прокуратури Херсонської області, робота продовжується, заявлені позови. Один з таких передбачає 350 тис грн збитку. В рамках проведених заходів вилучається техніка й обладнання.

Завдяки системності роботи облдержадміністрації з прокуратуро, народними депутатами та Верховною Радою України площа створених лісових культур в області на 600,9 га перевищує площу суцільних зрубів.

Андрій Путілов звернувся до громадськості Херсонщини з стосовно цієї проблеми:

«Ситуація, що виникла потребує прийняття правильних і погоджених заходів зі збереження і раціонального використання лісних ресурсів. Просимо громадськість долучатись і допомогти області у стабілізації ситуації щодо Херсонських лісів».


----------------------------
Напоминаем, что в субботу 7 марта, в 9:00 активисты общественного объединения "Олешківський Спас", редакция интерне-сообщества "Цюрупинск Online", ряд политических партий, коллективов бюджетных учреждений и общественных организаций, при поддержке Цюрупинского лесничества, районной и областной администрации приглашают всех желающих на публичную акцию по высадке деревьев. Телефон для справок 099-154-23-24 (Дмитрий).

Все подробности тут: Очередная акция по высадке цюрупинского леса состоится в субботу (видео)

В ходе прошедшей акции на минувших выходных мы посадили 25 000 молодых деревьев и покрыли ими территорию в 5 га.

Помните! Чем больше людей откликнуться, тем весомее будет конечный результат! Не стой в стороне - помоги возродить и приумножить экологический потенциал Херсонщины!Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО