05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Звернення до громади від колектив ДП «Цюрупинське ЛМГ»

Звернення до громади від колектив ДП «Цюрупинське ЛМГ»

Шановна громадо міста Цюрупинська та прилеглих населених пунктів!

До Вас звертається державне підприємство «Цюрупинське лісомисливське господарство» з приводу ситуації, яку нагнітає «Ліс людей». Коментувати дії даної спільноти немає сенсу, адже їх дії дуже доступно прокоментовані до нас тут: Кто и зачем перекрыл дорогу в Цюрупинске

На території Цюрупинського району, крім ДП «Цюрупинське ЛМГ» до складу якого входить 5 лісництв – Дніпровське, Раденське, Пролетарське, Костогризівське та Цюрупинське, є ще два господарства, які також займаються веденням лісового господарства. Є інші території лісових насаджень, які взагалі не належать до державних лісогосподарських підприємств, де вже й лісу мабуть не залишилось (біля с. Козачі Лагері). Тільки там немає кого звинувачувати, адже звинуватити державне підприємство простіше простого.

Загальна площа, яка в користуванні ДП «ЦЛМГ» 32475 га., яка поділяється на лісові та нелісові землі. Станом на 01.01.2009 року площа лісових земель – 16368 га, станом на 01.01.2014р. – 15962 га. Це зовсім не 34%, як це висвітлено у ЗМІ.

Безпідставні звинувачення в тому, що кошти державного підприємства спрямовуються екс-регіоналу Журавко на підтримку сепаратизму (листівки), вибачте, але це повна дурня.

Всі розумієте, що таке державне підприємство і скільки контролюючих органів його перевіряє, щодо законності сплати податків та використання бюджетних коштів. У 2014 році проведено 12 перевірок. За 2014 рік державним підприємством сплачено податків та обов’язкових платежів - 3888 тис. грн. За використання лісових ресурсів (проведення рубок) підприємством в минулому році сплачено 107 тис.грн. Ці кошти надійшли до місцевих органів самоврядування – Козачелагерська, Раденська, Підстепенська, Костогризівська, Солонцівська сільські ради та Цюрупинська міська рада.

ЯК МОЖЕ ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПЕРЕРАХОВУВАТИ КОШТИ ДО МОСКВИ? Ніяк не можемо второпати.

Кошти, які надходять від ведення лісового господарства спрямовуються на лісовідновлення та охорону лісу від пожеж, адже підприємство не на 100% фінансується з державного бюджету. Наприклад в минулому році на створення лісових культур підприємством витрачено 370 тис.грн., з них кошти держбюджету – 115 тис.грн - 31%. На охорону лісу від пожеж витрачено 2751,5 тис. грн., з них власні кошти підприємства – 1022,1 тис грн. – 37%. Такі види робіт з охорони лісу від пожеж, як створення протипожежних бар’єрів, виготовлення наглядної агітації, перекриття доріг, придбання необхідного інвентарю та обладнання (наприклад лопати, яких повинно бути не менше як 450 шт., ранцеві вогнегасники, норма яких – 90 шт., радіостанції переносні, мобільні, стаціонарні – 40 шт. та інші) для гасіння лісових пожеж взагалі не фінансуються з держбюджету.

Щодо проведення рубок - ведення лісового та мисливського господарства, підприємство також постійно перевіряється контролюючими органами. В 2014 році проведено 15 перевірок. Деякі помилки, звичайно є. «Не помиляється той, хто не працює». Невже особи, які входять до складу «Ліс людей» більш компетентні та досвідчені з питань ведення лісового господарства ніж науковці, спеціалісти лісозахисту, Державної екологічної інспекції, прокуратури та інші?

Це наприклад, якби лісівники звинувачували та вказували медичним працівникам чи вчителям, організаціям електропостачання чи газозабезпечення, як необхідно працювати. Та й ще через всі ЗМІ!

Можливо у когось, навіть не можливо, а точно виникне питання, щодо висоти пеньків (перша частина сюжету на каналі ВТВ, друга частина сюжету, площа, де проводиться СРС та відвантаження деревини не належить до ДП "Цюрупинське ЛМГ".Така висота пеньків виникла внаслідок "діяльності" "великих спеціалістів" з "Лісу людей". В стовбури дерев закручено та забито молотками велику кількість найдовших саморізів. Як повідомили "спеціалісти" з "Лісу людей", велика кількість металу в стовбурах дерев сприятиме відновленню пошкоджених пожежею дерев.

До речі, коли особам з «Ліс людей» було запропоновано посаду начальника лісової пожежної станції, то відмова була категоричною. Звинувачувати з плакатами в руках мабуть вигідніше?

Та й чомусь виникає питання, чому саме в січні 2015 року «Ліс людей» розпочав свою «діяльність», адже розробка згарища в Цюрупинському лісництві (поблизу дачного масиву "Нечаєво") проводилась у 2014 році?

Суцільна санітарна рубка у кварталі 21 проводилась у відповідності до лісорубного квитка № 47 від 22 серпня 2014 року. Лісорубний квиток виписаний на підставі дозволу Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства № 02-10/14 від 22.08.2014 року, підставою якому є акт обстеження 19.08.2014 року спеціальною комісією, як того вимагають норми Санітарних правил в лісах України та інших норм чинного законодавства.Будь-ласка, ознайомтесь з деякими витягами норм чинного законодавства і Ви для себе зробите висновки - чому саме проводяться санітарні рубки та рубки догляду за лісом. І невже лісівники такі «злочинці», як їх називають?

Звернення до громади від колектив ДП «Цюрупинське ЛМГ»
Звернення до громади від колектив ДП «Цюрупинське ЛМГ»
Звернення до громади від колектив ДП «Цюрупинське ЛМГ»
Звернення до громади від колектив ДП «Цюрупинське ЛМГ»
Звернення до громади від колектив ДП «Цюрупинське ЛМГ»

Сподіваємось, що хоча б трішки вдалось пояснити ситуацію, що склалась.

Незабаром розпочнеться пожежонебезпечний період, тільки спільними зусиллями ми можемо зберегти лісові насадження. Повірте, користі від лісових пожеж, а тим більше від ліквідації наслідків (очищення території – проведення рубок) немає нікому.

Вдячні всім учасникам акції по створенню лісових культур 01.03.2015 року.
Чекаємо 07.03.2015 року.


Колектив ДП «Цюрупинське ЛМГ»

---------------------------------------------------------

ПРИМЕЧАНИЕ РЕДАКЦИИ ЦО:

Звернення до громади від колектив ДП «Цюрупинське ЛМГ»

Листовка такого содержания очередной раз доказывает, что деятельность ключевых активистов из организации "Лес Людей" носит заказной характер, а все остальные участники данной инициативы банально используются организаторами в корыстных целях. Играя на искреннем желании людей бороться за спасения своих лесов! Листовка написана в духе пламенных речей гражданина Гурковского (ярый лобби "песчаной темы" в общественном совете при Херсонской ОГА), один в один.

Почему так? Потому, что ряд серьезных людей и даже нынешних народных депутатов сегодня спят и видят, что бы "отжать" у Алексея Журавко "тему" с песком. Так как, КП "Олешки" имеет полный пакет документов, получить который крайне сложно и дорого в нынешних условиях. Под шумок пожаров в лесу (который на наш взгляд для этого и организовали) и демарша регионала Журавко в Москве, идет массированное лоббирование строительства дорог и пожарных водоемов (именно под таким предлогом всегда ворвался песок в Цюрупинском районе) различными фирмами "прокладками", проконтролировать деятельность которых никто не сможет.

Принципиальная позиция редакции "ЦО" заключается в том, что официально добычу песка в Цюрупинском районе можно разрешить исключительно государственному предприятию, под пристальным контролем общественности и СМИ, тем самым обеспечив солидный приток денег в доходную часть бюджета Цюрупинского района. До этого момента, никакие ООО этого доступа иметь не должны!

Совершенно очевидно, что главные действующие персонажи организации "Лес Людей" одурачили своих сподвижников, региональные и центральные СМИ с одной целью - максимально дискредитировать руководство "Цюрупинського ЛМГ" и добиться его замены, приплетая сюда Бога, черта и Алексея Журавко. Так как, нынешнее руководство "Цюрупинського ЛМГ" не смотря на грандиозное давление со всех сторон и регулярно поступающие угрозы не подписывает преступный "инвестиционный договор" с неким ООО, который их заставляют подписать. Если лесники данную бумагу подпишут, то сядут в тюрьму, а журналисты центральных и региональных СМИ через пол года (или даже раньше) уже будут снимать сюжеты не про вырубку леса, а про вагоны песка выезжающие из Цюрупинского района и про грандиозные котлованы образовавшиеся в результате преступной деятельности.

Будьте благоразумны и помогите не дать реализовать такой сценарий на Херсонщине! Государственная позиция должна заключаться в следующем - нужно совместно ловить нарушителей (такие есть и это правда), которые пилят лес незаконно (для этого создана рабочая группа при Цюрупинской ГРА, которая конструктивно занимается вопросом), плюс необходимо максимально привлекать общественность к высадке зеленых массивов Херсонской области (для этого мы организовываем публичные акции по высадке) и обеспечить пристальный контроль граждан, власти и СМИ за вопросом монопольной и законной добычи песка в регионе государственным предприятием. Мы должны вместе это реализовать, что бы у всяких ООО и "незаконных копателей" отпала мотивация заниматься поджогами нашего леса (мы подозреваем их в этом, так как у данных лоббистов есть обоснованный мотив), с целью продвижения своих "схем" по строительству дорог и пожарных водоемов.

Приглашаем жителей Цюрупинска и Херсонщины 7 марта в 9:00 для участия в акции по высадке леса. По всем вопросам можно обращаться к инициатору данного мероприятия: 099-154-23-24 (Дмитрий)

Оцените статью: 
+10
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО