Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Малозабезпечені громадяни Цюрупинська отримають допомогу на встановлення індивідуального опалення

У Цюрупинській міській раді відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення на встановлення альтернативних джерел опалення у квартирах та будинках комунальної та приватної власності м.Цюрупинська.
На порядку денному було заслухано ряд звернень громадян пільгових категорій з проханням розглянути можливість надання допомоги, в зв’язку з тяжким матеріальним становищем. В ході роботи комісією було розглянуто всі клопотання мешканців.

В зв’язку з тяжким матеріальним становищем громадян, з метою встановлення альтернативного джерела опалення, згідно Положення про комісію з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення на встановлення альтернативних джерел опалення у квартирах та будинках комунальної та приватної власності м.Цюрупинська, членами комісії було прийнято рішення надати матеріальну допомогу пільговим категоріям громадян, згідно поданих заяв, на суму 14 тисяч гривень. Виплата матеріальної допомоги буде здійснена при наявності затвердженого акту про відключення квартири від централізованого опалення.
Ссылка на источник

Малозабезпечені громадяни Цюрупинська отримають допомогу на встановлення індивідуального опалення
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787