05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Щодо відсутності інформації у населення про оформлення субсидій

У зв'язку з хвилюваннями щодо затримки та непроінформованості громади про порядок отримання субсидій.

 

Хочу надати декілька рекомендацій мешканцям Цюрупинська та Цюрупинського району про нові правила надання субсидій, введених з 2015 року. З цією метою на сайті "ЦО" надаю вам інструкції, та всі необхідні матеріали: бланки, заяви, декларації, та пояснення до них. Розумію, що після підвищення тарифів на комунальні послуги, мільйони українців потрапили у скрутну економічну ситуацію, тому зараз надзвичайно важливо навчити людей захищати свої права озброївши їх знаннями. Копії бланків, заяви, декларацій та інструкції, представники нашої партії залишили в двох магазинах Цюрупинська. Перша адреса: центральний універмаг магазин "КОДАК", друга адреса: житлоселище магазин "Ольвия".  Там вис можете з ними ознайомитись та зробити собі копії.

 

 

Інструкція про порядок заповнення бланківЗаяви про призначення житлової субсидії

Заяву заповнює особа, на яку відкрито особовий рахунок по сплаті житлово-комунальних послуг за місцем реєстрації. Особи, які орендують житло, додають до Заяви договір найму (оренди) житла.

При цьому, крім Заяви та Декларації, заборонено вимагати від громадян інші документи, довідки тощо.

У Заяві необхідно підкреслити, на які види послуг призначати субсидію («на оплату житлово-комунальних послуг» та/або «на придбання твердого палива та скрапленого газу»). Якщо домогосподарство користується твердим паливом, скрапленим газом та комунальними послугами, необхідно підкреслити все.

У Заяві про призначення житлової субсидії також необхідно:

1) у графі «Номер особового рахунку» – вказати номер особового рахунку, який міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;

2) у графі «Найменування організації, що надає послуги» – вказати назву організації, що міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;

3) у графі «Примітки» зазначається наявність або відсутність засобів обліку, а саме «є лічильник»/«немає лічильника».

 

Декларації про доходи і витрати осіб


які звернулися за призначенням житлової субсидії

У розділі І вказуються відомості про всіх осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (або фактично проживаючих – для осіб, які орендують житло і вказані у договорі оренди, або для індивідуальних забудовників, будинки яких не прийняті в експлуатацію), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги.

У розділі ІІ заповнюються відомості про всі види доходів (заробітна плата, пенсія, допомога (крім її частини, виплата якої здійснюється одноразово, зокрема, при народженні дитини), стипендія, грошове забезпечення, аліменти, виплати відповідно до умов цивільно-правового договору, доходи від підприємницької діяльності, здачі майна в оренду, від продажу майна та немайнових прав, сільськогосподарської продукції, дивіденди, проценти від розміщення депозитів тощо) осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (або фактично проживаючих, зазначених у договорі оренди), за попередній календарний рік (12 місяців 2014 року) без урахування податку з доходів фізичних осіб із зазначенням установи, організації, підприємства, де отримується дохід.

У розділі ІІІ вказується інформація про одноразову купівлю майна або оплату послуг протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії на суму, яка на час купівлі (оплати) перевищує 50 тисяч гривень.

Щодо відсутності інформації у населення про оформлення субсидій
Щодо відсутності інформації у населення про оформлення субсидій
Щодо відсутності інформації у населення про оформлення субсидій
Щодо відсутності інформації у населення про оформлення субсидій
Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО