Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

У Цюрупинську відбулося засідання чергової сесії міської ради

Цитируем сайт городского совета:

У Цюрупинську відбулося засідання п’ятдесят першої чергової сесії Цюрупинської міської ради VI скликання. Депутатським корпусом на порядку денному було розглянуто 13 проектів-рішень та прийнято відповідні рішення.
Серед питань, які були розглянуті та прийняті відповідні рішення розглядався проект про зміни та уточнення до рішення «Про міський бюджет» та доповнення до міської територіальної Програми соціально-економічного розвитку Цюрупинської територіальної громади на 2013-2015р.р. Так, серед основних заходів до Програми «Реформування та розвиток житлово-комунального господарства м. Цюрупинськ» внесено зміни щодо фінансування заходів по капітальному ремонту житлових будинків в м.Цюрупинську (водопостачання, водовідведення, електропостачання, газопостачання, теплопостачання) та реконструкції мереж вуличного та внутрішнього дворового освітлення.окрім того, внесено зміни щодо фінансування модернізації, капітального ремонту ліфтів в житлових багатоповерхових будинках, а також у частині фінансування виготовлення паспортів та проведення повного технічного опосвідчення ліфтів в багатоквартирних житлових будинках в м.Цюрупинськ.

На засіданні депутатами міської ради було розглянуто та прийнято ряд рішень щодо земельних питань. Так, депутати вирішили продовжити термін дії договору оренди земельної ділянки, також прийняли рішення щодо про надання дозволу громадянам на виготовлення документації із землеустрою щодо передачі земельних ділянок у власність та у спільну сумісну власність.

В ході реалізації міської територіальної Програми «Реформування та розвиток житлово-комунального господарства м.Цюрупинськ 2013-2015р.р.» депутати міської ради уповноважили виконавчий комітет Цюрупинської міської ради придбати нежитлову будівлю, що знаходиться по вулиці Самарця, 41, з подальшим облаштуванням громадського туалету.
Ссылка на источник

Примечание редакции:
1) Продали туалет в центре, что бы потом купить этот же туалет в центре. Все нормально - это Цюрупинск! Тут такое бывает lol
2) "було розглянуто та прийнято ряд рішень щодо земельних питань" - кому, для чего и в каких целях, секретная информация (не для прессы). А потом, как правило, начинаются работы по ландшафтному дизайну
https://05542online.com/news/147-cyurupinsk-posle-landshaftnogo-dizayna-foto.html
Растут дворцы на городском пляже и в газетах появляются объявления - продам участок в Цюрупинске, в отличном месте! Не мешало бы больше открытости и публичности в наших официальных информационных источниках. Что бы избежать кривотолков в СМИ.

У Цюрупинську відбулося засідання чергової сесії міської ради
Оцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter



влажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787