Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відкритий лист Козачелагерської громади

Відкритий лист Козачелагерської громади

Голові Херсонської обласної ради
Голові Херсонської обласної державної адміністрації


Відкритий лист Козачелагерської громади!


05 травня 2015 р. в обласній Раді під час роботисемінару «Формування спроможних громад: шляхи впровадження Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» заступник голови обласної ради Тамара Федько вручила почесні відзнаки обласної ради представникам місцевого самоврядування Херсонщини.

За сумлінну працю, професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування та самовіддане служіння територіальним громадам Херсонщини. Почесними грамотами обласної ради були нагороджені міські, сільські та селищні голови.

Серед нагороджених і наш сільський голова - ГУРІН Олександр Олексійович. Ця подія не залишила байдужими мешканців сіл Козачі Лагері та Кринки, визвавши у людей не тільки подив і гнів, а й відвертий сміх.

«Оскора» отримав:

* той, хто виступив проти встановлення державних стягів, начебто це можливо робити тільки після отримання його персональної згоди;

* той, у кого на протязі 6 місяців члени громадського об’єднання «Козацька варта» вимагали оприлюднити рішення сесій, тобто просто вимагали виконувати Закон «Про доступ до публічної інформації»;

* той, хто протягнув на сесії сільської ради прийняття неконституційного рішення про внесення змін до регламенту роботи Козачелагерської сільської Ради, яке забороняє фото і відео зйомку сесій без дозволу його особистого «сільськоголового» дозволу;
той, хто за весь час своєї роботи жодного разу не звітував перед громадою на відкритих зборах. А лише в цьому році, під натиском ГО «Козацька варта», спромігся викласти свій звіт в Інтернеті;

* той, хто не підтримав волонтерський рух громади та школярів. Не те що, не очолив цей рух, а невідь не підійшов до машини з речами для воїнів АТО, побажати «щасливої дороги»;

* той, за часи «хазяйнування» якого повністю знищена інфраструктура села (у центрі розрушені велике кафе, адміністративна будівля колишнього совхозу «ім.Мічуріна», садочок придатний до функціювання на 90 % не тільки не введений в експлуатацію, а поступово розвалюється, могили воїнів Великої Вітчезняної війни занепали, випиляний парк, відсутній громадський туалет, село завалено сміттям);

* той, хто не тільки не очолив заклад з посадки дерев у Козачелагерському лісництві, а й в загалі не прийшов на загально сільський захід. І це під час коли за даними лісництва в адміністративних межах браконьєрським шляхом випиляні понад 300 га лісу;

* той, хто став осередком розброду, а не людиною, яка за посадою, мала б об’єднати людей;

* той, хто нехтуючи думкою громади, будучи повністю залежним від районної влади, не сказав рішучого «НІ» намірам розмістити в адміністративних межах Козачелагерської сільської ради сміттєзвалища на землях сільськогосподарського призначення.

І лише проведення загальних зборів мешканців сіл Козачі Лагері та Кринки та громадських слухань дало змогу донести до районних чиновників думку народу.

Перелік «подвигів» сільського голови можливо продовжувати ще дуже довго.

За цю «сумлінну працю, професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування» сільський голова з завидною регулярністю отримує премії. Мабуть і до Почесної грамоти Херсонської обласної ради додалася премія?

Дивує інше, як Цюрупинська районна Рада могла подати нашого сільського голову на цю номінацію – «Вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування?»

Хіба, повна бездіяльність і є вагомим внеском?

Складається враження, що і Районній і Обласній Раді потрібно повністю знищене та деморалізоване, розвалене село.

Що це? Некомпетентність районної ради, яка не володіє реальним становищем? Або цілеспрямовані дії та бажання і надалі підтримувати наміри керувати по старинці.


Цікаво, що у той же день Голова обласної державної адміністрації Андрій ПУТІЛОВ був учасником прямого ефіру « Від першої особи» на телеканалі «Скіфія» . Де розповів про децентралізацію, про те, за якими керівниками майбутнє.

Пряма мова : "Я пытаюсь сломать стереотипы на местах. Сегодня идет децентрализация. Я сторонник децентрализации, мне нужны новые молодые эффективные государственные кризис-менеджеры на местах, головы районных администраций, головы районных советов, сельских рад. Я не могу общаться с головами сельских рад — попрошайками, они с протянутой рукой приходят и говорят «дайте мне на клуб, дайте мне на школу».

Мабуть головна заслуга нашого голови, що він геть ні чого не робить задля громади, а з усіх сил намагається прислужити районним можновладцям.

Спитайте у Гуріна О.О. - чи знає він скільки односельців зараз перебуває в зоні АТО і де саме служать? Як доживає свій вік єдиний в селі живий солдат Великої Вітчизняної війни Макаров Василь Васильович? Ці питання недоречні для сільського голови. На дурниці в ГурінаО.О. немає часу. Таких нероб потрібно гнати поганою мітлою, а не нагороджувати.

Нагородження Почесною грамотою Херсонської обласної Ради Козачелагерського сільського голови натяк на те, що районі та області ради і надалі будуть підтримувати бездіяльність та нікчемність. Бо саме таке правління дозволить і їм, як можна довше сидіти на своїх «теплих» посадах.

Україна, яка такою дорогою ціною захищає своє право на свободу та єдність, не заслуговує на таке паплюження національної гідності. Саме такі «герої» - сором для Херсонщини ! Це нагородження не просто помилка або омана, це свідчення того, що в правлячих ланках нічого не змінилось. Але змінились люди! Народ уважно стежить за кожним кроком правлячої влади, особливо на місцях.

Громада Сіл Козачі Лагері та Кринки висловлює своє глибоке обурення та здивування з приводу такої високої оцінки бездіяльності.

З повагою, громада сіл Козачі Лагері та Кринки.
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ
Іран запросив допомогу в РФ
Дата: 4 December 2022, 8:55 am


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"