Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Херсонська делегація повернулася з міжнародної науково-практичної конференції «Стан та перспективи розвитку вівчарства в Україні»

Херсонська делегація повернулася з  ІІ Міжнародної науково-практичної конференції  «Стан та перспективи розвитку вівчарства в Україні», що відбулася 21-22 травня 2015 року у Дніпропетровську. 

 

Головним організатором цього заходу виступив Дніпропетровський державний агроекономічний університет. До складу оргкомітету також входила й Херсонська торгово-промислова палата – ініціатор проекту відродження вівчарства на Херсонщині «Золоте руно Таврії».

 

Херсонську область на Конференції представляла делегація у такому складі:

 

• Т.І.НЕЖЛУКЧЕНКО, д.с-г.наук, професор Херсонського державного аграрного університету,

• Г.Б.ІВАНОВА, керівник Центру підтримки проектів регіонального розвитку ХТПП, керівник проекту «Золоте руно Таврії»,

• О.І.САЛЕЦЬКИЙ, виконавчий директор Асоціації фермерів Цюрупинського району

 

До складу учасників конференції увійшли представники науки (з України, Болгарії, Німеччини), українського аграрного бізнесу різних напрямків (від тваринницьких господарств до переробніх підприємств, від проектніх організацій до селекційних ферм), делегати від органів владицілого ряду областей. 

 

В перший день конференції відбулося пленарне засідання, де науковці представили свої нові розробки, аналітичні доповіді, окреслювали проблеми галузі та засоби їх вирішення.

 

Другий день конференції був повністю присвяченій практичним питанням. Крім роботи у секціях, були проведені майстер-класи, виставка племінних тварин, дегустація харчової продукції вівчарства та козівництва, тощо. Протягом обох днів організаторами були створені усі умови для забезпечення можливості спілкування учасників, професійного спілкування, укріплення корисних ділових зв’язків, отримання консультацій та порад для представників бізнесу.

 

Особливу подяку учасники Конференції висловили Володимиру Івановичу ПОХИЛУ – душі заходу, професіоналу високого рівня, подвижникові, відданому своїй професії – завідуючому кафедрою технології виробництва продукції тваринництва, к.с-г.н., доценту Дніпропетровського аграрно-економічного університету.

 

Завдяки участі у дніпропетровському науково-практичному заході, делегація херсонських фахівців отримала багато матеріалів, що є корисними для вівчарів. Ці матеріали будуть нами поступово оброблятися та разом з підсумковими документами ІІ Міжнародної науково-практичної конференції  «Стан та перспективи розвитку вівчарства в Україні» знайдуть своє місце на спеціальному сайті Херсонскої торгово-промислової палати «Золоте руно Таврії».


На фото (зліва направо):

Олександр ПЕТРУШКО, голова ГО «Асоціації Україна – Близький Схід», м.Київ,

Тетяна НЕЖЛУКЧЕНКО, д.с-г.н., Херсонський державний аграрний університет,

Алла КИТАЄВА, д.с-г.н., Одеса

Василь ТУРИНСЬКИЙ, д.с-г.н., Національний університет біоресурсів та природокористування 

Галина ІВАНОВА, керівник Центру підтримки проектів регіонального розвитку Херсонської торгово-промислової палати, керівник проекту «Золоте руно Таврії»,

Олександр САЛЕЦЬКИЙ, вик. директор Асоціації фермерів Цюрупинського району Херсонської області.

 

Таке в Україні було можливим тільки тут!

 

Майстер-клас з гастрономічного розрубу баранини завжди викликає великий інтерес аудиторії. Проводили майстер-клас господар та головний організатор ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Стан та перспективи розвитку вівчарства в Україні», зав. кафедрою технології виробництва продукції тваринництва, к.с-г.н., доцент Дніпропетровського аграрно-економічного університету Володимир ПОХИЛ та Олег БАБЯК, голова ТОВ «Тера Річ», розробник ТУ з гастрономічної обробки ягнятини, Запорізька область. Поради та рекомендації цих фахівців для вівчарів – на вагу золота!

 

Майстер-клас зі стрижки овець завжди привертає увагу вівчарів.

Для цього Володимир Іванович ПОХИЛ завжди запрошує кращих стригалів Дніпропетровщини.

 

Голова Асоціації вівчарів та козівників України Василь Михайлович ТУРИНСЬКИЙ все життя присвятив розвитку вівчарства и завжди щиро ділиться досвідом та знаннями з молоддю.

 

Крім виступу на пленарному засіданні, він, як завжди, представив декілька інтересних інноваційних пропозицій та бізнес-ідей для тих, хто шукає нові напрямки в агробізнесі.

 

Учасники Конференції мали змогу оцінити якість продукції вівчарства та козівництва під час дегустації виробів вітчизняних господарств з усіх регіонів України. Для дегустації були представлені декілька видів овечої та козиної бринзи та сирів, йогурти, ковбаси та копченості з баранини тощо.

«Перша Селекційна ферма»,  представила на виставці тварин частину своєї колекції кіз та овець.

До складу колекції ферми відібрані найефективніші і адаптовані для місцевих умов породи овець, кіз, курей та гусей. Це племінні тварини високої продуктивності, що використовуються для отримання від них потомства і залишаються для подальшого розведення. Аналогічних підприємств в Україні немає. Підчас конференції українські вчені високо оцінили заслуги ентузіастів-організаторів та, враховуючи загальнодержавне значення її діяльності, вирішили звернутися до Мінагрополітики с проханням надати «Першій Селекційній фермі» державну підтримку у питанні придбання спеціалізованого обладнання з заморожування генетичного матеріалу тварин.

 

 

Херсонська делегація повернулася з міжнародної науково-практичної конференції «Стан та перспективи розвитку вівчарства в Україні»

Херсонська делегація повернулася з міжнародної науково-практичної конференції «Стан та перспективи розвитку вівчарства в Україні»

Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter



влажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"