Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Киевляне побывали в "Олешковских песках"

Ознайомлення Київських гостей з роботою лісівників Херсонщини.

Напередодні відзначення Всесвітнього Дня боротьби з опустелюванням та посухами, на Херсонщину завітали лісівники - голови первинних профспілкових організацій Київщини. Лісівники Херсонщини радо зустріли гостей. Ознайомили з роботою лісо-пожежних станцій, вирощуванням, створенням лісових культур, розведенням декоративних рослин, веденням лісового господарства у таких складних кліматичних умовах. Найбільше вразила гостей Олешківська пустеля.

Двокілометровий похід екологічною стежкою в Олешківськіх пісках відкрив дивовижний вид пустелі, унікальний світ природи – дивовижні ландшафти, краєвиди представлені як піщаними барханами так і рослинністю: травами, чагарниками. «Українські Каракуми», «Степова Сахара» - Олешківські піски – розпечені сонцем, рухливі й небезпечні кучугури створені природою це своєрідний краєвид із особливою красою.

Найбільше адреналіну було отримано від поїздки на УАЗах до площ, де створені лісові культури. «Високі бугри різко переходили до пониззя, аж перехвачує подих» - ділились гості. Київські лісівники дивувались, як працюють в таких важких умовах їх колеги.

Прес-служба ДП «Цюрупинське ЛМГ»

Киевляне побывали в "Олешковских песках"
Киевляне побывали в "Олешковских песках"
Киевляне побывали в "Олешковских песках"
Оцените статью: 
+6
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО