Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Рятувальники разом із журналістами роз’яснюють громадянам правила пожежної безпеки під час перебування у лісах

Рятувальники разом із журналістами роз’яснюють громадянам правила пожежної безпеки під час перебування у лісах

У поточному році в природних екосистемах області сталось 67 пожеж на загальній площі 25,07 га, з них – 34 у лісах на площі 2, 33 га.

У працівників обласної служби ДСНС, лісомисливського господарства та міліції в такий період особливо напружений час. Відповідно до розпорядження голови Херсонської ОДА їм з кінця квітня доводиться виходити на спільні патрулювання лісових масивів у всі святкові та вихідні дні.

9 липня аби в черговий раз звернути увагу на цю проблему та роз’яснити людям основні правила пожежної безпеки рятувальники разом із журналістами відправились у найулюбленіше місце мешканців регіону - Цюрупинський ліс. Тут вони змогли безпосередньо поспілкуватись з громадянами, розпитати їх чи дотримуються вони правил пожежної безпеки, переконатись наскільки люди є відповідальними за свої вчинки. В основному всі відпочиваючі позитивно ставляться до таких настанов, розуміючи, що не лише від владних структур та відповідних служб залежить цілісність лісів, а й від їх особистої культури.

Також у ході рейду фахівці Цюрупинського райвідділу ГУ ДСНС у черговий раз наголосили на тому, що у таку спекотну погоду багаття в лісі розводити не можна. Проте, враховуючи людський фактор, все-таки наочно продемонстрували як правильно розводити багаття, які для цього необхідні предмети та як потім його ретельно загасити.

Ще один дуже важливий момент – велика кількість сміття. «На жаль, не всі забирають його з собою, хоча для цього не потрібний ніякий матеріальний ресурс. Лише особиста культура поводження. Саме залишені, наприклад, пластикові чи скляні пляшки - є «бомбою» уповільненої дії. На них попадає лісова підстилка, в умовах спеки все це дуже швидко висихає і веде до виникнення низових пожеж», - так прокоментувала цю ситуації фахівець Цюрупинського райвідділу ГУ ДСНС області Ганна Перерва.

У підсумку рятувальники роздали тематичні листівки і нагадали основні правила:

- у пожежонебезпечний сезон не запалювати багаття у хвойних молодняках, на ділянках ушкодженого лісу, у місцях з підсохлою травою, а також під кронами дерев;
- перед відходом з лісу багаття повинно бути ретельно засипане землею або залите водою до повного припинення тління;
- не кидати недопалки та сірники на землю та узбіччя доріг;
- не засмічувати ліс побутовими відходами.
А також нагадали, що на час 5 класу пожежонебезпеки відвідування лісів та в’їзд у них на транспортних засобах обмежується. Тож саме тимчасова відмова громадян від перебування у лісах - може знизити ризик виникнення пожеж в пожежонебезпечний період.

ГУ ДСНС України у Херсонській області
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО