05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Школа майбутнього пенсіонера в м. Цюрупинську

Школа майбутнього пенсіонера в м. Цюрупинську

В управлінніПенсійного фонду України в Цюрупинському районі проводяться заняття для осіб передпенсійного віку під назвою “Школа майбутнього пенсіонера”.

Начальник відділу з обслуговування та розгляду звернень громадян Тетяна Куренкова проінформувала, що на сьогоднішній день до управління звернулися 55 майбутніх пенсіонерів.

Основним завданням робити з майбутніми пенсіонерами являється підготовка необхідних документів для призначення пенсій та правової оцінки наявних документів. Така перевірка документів дозволить вчасно виявити та усунути недоліки в документах, зібрати всі необхідні дані до виникнення права на пенсію.

Фахівці управління проводять попередній розрахунок пенсії, інформують про суми, які сплатив роботодавець, тривалість страхового стажу, при цьому, звертають увагу на залежність розміру майбутньої пенсії від тривалості страхового стажу і розміру заробітної плати.

Головні спеціалісти відділу з обслуговування під час індивідуальних бесід надають майбутнім пенсіонерам інформаційно-роз’яснювальні матеріали, розповідають про можливість отримання консультацій з питань пенсійного забезпечення через телефон “гарячої лінії” та за допомогою скайп-зв’язку, як зареєструватись на веб-порталі для отримання особистих даних.

Також ознайомлюють з нововведеннями у пенсійному забезпеченні та запровадження накопичувальної системи. Завчасне звернення громадян до управління Фонду з документами для призначення пенсії допоможе забезпечити її призначення і виплату у найкоротший строк після досягнення пенсійного віку.
Оцените статью: 
+3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО