Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Проблему підтоплення у Цюрупинському районі обговорили на комісії ТЕБ та НС

Проблему підтоплення у Цюрупинському районі обговорили на комісії ТЕБ та НС

14 липня відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Херсонської області.

У її роботі взяв участь заступник начальника ГУ ДСНС області підполковник служби цивільного захисту Володимир Бєляєв. Спочатку присутні ознайомилися з ситуацією, що склалася на цей день. Отже, у Цюрупинському районі залишаються підтопленими 1500 присадибних ділянок загальною площею 64 га в смт Нова Маячка, 25 присадибних ділянок у с.Тарасівка, 14 присадибних ділянок у с. Великі Копані та 4 і 2 відповідно у сс.Подокалинівка і Стара Маячка. Ситуація ускладнюється тим, що з наявних 17 дренажних насосних станцій у смт. Нова Маячка працюють 13, з 4 у с. Великі Копані - 1, у сс. Тарасівка, Подокалинівка та с. Стара Маячка не працює жодна.

Всі працездатні дренажні насосні станції запущені та працюють у цілодобовому режимі.

Управління водного господарства Херсонської області на місцях відкачки організувало цілодобове чергування своїх працівників та направленні заявки на збільшення лімітів електроенергії до Держводгоспу. Найближчим часом планується поновлення роботи 3 дренажних насосних станцій у с. Тарасівка.

На засідання комісії від Головного управління ДСНС області були винесені на розгляд комісії конкретні пропозиції щодо вирішення проблеми затоплення загалом. У першу чергу для вирішення питання запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків у населених пунктах Цюрупинського району необхідно забезпечити виконання у генеральному плані населених пунктів заходів по фінансуванню обласної програми про влаштування системи водовідведення ґрунтових вод смт. Нова Маячка; провести ремонт та оновлення систем вертикального дренажу, водостоків у населених пунктах та відновлення обладнання насосних станцій для забезпечення водовідведення та пониження рівня ґрунтових вод; активізувати роботу Цюрупинської РДА та органів місцевого самоврядування із зазначеного питання в частині забезпечення фінансування з районного та місцевих бюджетів заходів по запобіганню виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків. За результатами обговорення на комісії ТЕБ та НС прийняте відповідне рішення.

Головне управління ДСНС України у Херсонській області
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787