05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Допомога учасникам АТО Цюрупинського района

Як уже повідомляв "ЦО" вчора відбулися чергові збори громадської організації учасників АТО Цюрупинського району на яких були присутні керівники Асоціації фермерів та приватних землевласників в особі голови Віктора Пунгіна та виконавчого директора Олександра Салецького.

Допомога учасникам АТО Цюрупинського района

Відкриваючи збори військовий комісар Сергій Панасюк звернув увагу присутніх, що учасники АТО після демобілізації стикаються з цілим рядом проблем – статус, пільги, земля, юридичні та технічні питання (підготовка документів та процедура їх подачі), пошук роботи тощо.

Особливу увагу необхідно приділяти сімям загиблих, які на жаль теж є на Цюрупинщині. Тому виникла необхідність створити таку громадську організацію, яка буде представляти інтереси учасників АТО з різними органами влади та громадськими організаціями, співпрацювати з ними та домагатись вирішення всіх проблем.

Попереду роботи дуже багато. Адже демобілізація торкнулася тільки тих хто призивався у першу, другу та третю хвилю мобілізації. А попереду прийдуть зі служби восени, взимку інші бійці, яким теж потрібна буде допомога та підтримка вже в цивільному житті. Тому існування такої організації буде своєрідною платформою для наступних демобілізованих бійців, які знайдуть тут відповіді на багато питань, що ставить мирне життя.

Військовий комісар подякував особисто голові Асоціації Віктору Пунгіну за постійну активну матеріальну, технічну та фінансову підримку Збройних Сил України і висловий сподівання на подальшу співпрацю. При військовому комісаріаті сьогодні діє юридична служба, яка буде допомагати учасникам АТО вирішувати питання їх пільг та гарантій, як юридично так і технічно. Зі свого боку голова Асоціації, враховуючи напрацьований досвід роботи, запропонував допомогу учасникам АТО щодо вирішення питання виділення земельних ділянок на території сільських, селищних рад та громадський контроль за цим напрямом роботи, а також сприяння в питанні оздоровлення дітей.

По завершенню зібрання в ході робочого спілкування було встановлено, що значна частина учасників АТО ще не зверталася до органів місцевого самоврядування із заявами про виділення землі, відчуває труднощі з оформленням документів та процедурою їх подачі. Окремі вже зверталися в усній формі, але у більшості випадків наштовхуються на байдужість, не бажання або пошук причин посадовими особами не вирішувати дані питання.

Тому враховуючи що це вчорашні військові, які не відпочивали в зоні зеленого туризму, доводилось гамувати їх порив до радикальних дій і спрямовувати вирішення питання в правовому полі. Досягнута домовленість щодо формату подальшої взаємодії між двома організаціями, обміну інформацією, контактними даними, а також про відсутність компанійщини, епізодичності чи показухи, а проведення постійної та системної співпраці.

Станом на теперішній час Асоціація вже надала практичну допомогу керівництву громадської організації учасників АТО щодо зразків та необхідного пакету документів для подачі в сільські, селищні ради для вирішення питання виділення земельних ділянок. Зараз напрацьовуємо варіанти оздоровлення дітей учасників АТО. Вся ця робота буде регулярно висвітлюватися на сайті "Цюрупинск Online" та в інших засобах масової інформації.

З питання співпраці з Асоціацією фермерів та приватних землевласників Цюрупинського району з даного питання звертатися:

75125 Херсонська область, Цюрупинський район, с. Стара Маячка, вул. Ленінградська, 28
Тел./Факс (05542) 56-3-40, (066)863-12-78, (067)283-06-50 ел. адреса: [email protected]
Олександр Салецький виконавчий директор Асоціації

Оцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО