Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Відбулася робоча нарада керівників комунальних підприємств

У Цюрупинській міській раді під головування заступника міського голови з питань ЖКГ Наталі Молнар відбулася робоча нарада з керівниками комунальних підприємств міста. В ході наради розглядалися нагальні питання по благоустрою в місті. Так, учасники зібрання обговорили питання щодо завершення облаштування парку на Житлоселищі та визначили терміни на виконання завершуючих робіт. Окрім того, заступник міського голови з питань ЖКГ надала доручення керівникам відповідних комунальних підприємств підготуватися та виконати вчасно усі необхідні роботи по монтажу на Набережній зимового фонтану.
Також, на засіданні значна увага приділялась питанню щодо роботи котелень №1 та №2. Як повідомлялось раніше, з мешканцями будинків №11, 13, 15, 17 по вулиці Червоноармійській було проведено зустріч з приводу запланованого припинення централізованого теплопостачання та переведення абонентів на індивідуальне опалення.

За результатами проведеної зустрічі було прийнято рішення, у разі не надання мешканцями вказаних житлових будинків згоди стосовно переходу на індивідуальне опалення в опалювальний період 2013/2014 рр., відновити централізоване теплопостачання. Окрім того, нарахування за надані послуги мають здійснюватися на підставі показань загальнобудинкових лічильників теплової енергії, які встановлено на мережах зазначених будинків. Наталя Молнар наголосила, що остаточне рішення з приводу роботи вказаних котелень керівник теплопостачального підприємства має оголосити не пізніше 11 листопада.

На завершення наради учасниками було піднято питання підготовки до святкування Новорічних свят, а саме встановлення головної ялинки міста. Керівники комунальних підприємств визначилися з переліком необхідних робіт, які планується виконати для комфортного та зручного святкування Новорічних свят мешканцями міста.

За результатами наради заступником міського голови Наталею Молнар було надано ряд доручень та взято на особистий контроль їх виконання.
Ссылка на источник

Відбулася робоча нарада керівників комунальних підприємств
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787