05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

На Херсонщині засуджено колишнього голову цюрупинського відділення ГО «Антикорупційне бюро»

На Херсонщині за участю державних обвинувачів – працівників прокуратури Цюрупинського району Голопристанським районним судом винесено обвинувальний вирок відносно колишнього голови Цюрупинського відділення громадської організації «Антикорупційне бюро Херсонської області» та двох його співвиконавців.

 

Встановлено, що обвинувачені діючи спільно з іншими особами, під приводом закриття грального клубу, незаконно викрали 6 чоловіків, яких 3 доби утримували в нелюдських умовах, піддавали жорстоким тортурам та знущанням, вимагаючи передачі майнових прав на автомобілі потерпілих, грошових коштів та особистих речей.

 

Окрім того, з метою укриття своєї злочинної діяльності обвинувачені примусили потерпілих оговорити себе під час проведення відеозапису та повідомити про зайняття шахрайськими діями під час гри в покер.

 

Дії обвинувачених кваліфіковано за ч.2 ст. 127 (катування з метою примусити потерпілих вчинити дії, що суперечать їх волі), ч.2 ст. 186 (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), поєднане з насильством), ч.2 ст.146 (незаконне позбавлення волі та викрадення за попередньою змовою групою осіб, що супроводжувалося заподіянням потерпілим фізичних страждань), ч.2 ст. 189 (вимога передачі чужого майна та права на майно з погрозою насильства), ч.2 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з насильством) Кримінального кодексу України.

 

Двох осіб засуджено судом 8 років позбавлення волі з конфіскацією всього особистого майна та 1 особу – до 7 років позбавлення волі з конфіскацією всього особистого майна, з відбуванням покарання у кримінально-виконавчій установі закритого типу.

 

На вказане судове рішення прокурором у провадженні готується апеляційна скарга з підстав м’якості призначеного покарання обвинуваченим.

 

Прес-служба прокуратури Херсонської області

Оцените статью: 
+11
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО