05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Все округа и кандидаты в депутаты городского совета по Цюрупинску (обновляется)

Все округа и кандидаты в депутаты городского совета по Цюрупинску (обновляется)

Мы получили официальные данные от избирательной комиссии относительно всех округов в Цюрупинске и списки кандидатов в депутаты городского совета от политических партий. По мере обработки документов редакторами "Олешшя Online", заметка будет регулярно обновляться и дополняться новими фамилиями. Всего свои списки подали 15 партий. Рекомундуем добавить себе в закладки ссылку на данную публикацию, чтобы иметь под рукой полную картину по каждому округу в режиме online. 

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Окрг №1


вул.Бойка, вул.Гвардійська: 1–102, 104–126; вул.Горького, вул.Енгельса:

3–37, вул.Інтернаціональна: 1–50, 52, 54, 56–56/2, вул.Кучугурна,

вул.Матвеєва, пров.Санаторний, пров.Гвардійський

 

Кандидати від партій:

 

- Хомченко Юлія  Миколаївна (Блок Петра Порошенко «Солідарність»).

- Косенко Віктор Петрович  (Радикальна Партія Олега Ляшка).

- Паламарчук Василь Васильович (УКРОП).

- Зарівний Олександр Григорович (ВО «Батьківщина»).

- Секорський Євген Леонідович (5.10).

- Бойко Олег Миколайович (партія "Відродження")

- Костюк Тетяна Валентинівна (партія "Наш Край").

- Сальник Ігор Володимирович (партія "Опозиційний Блок").

- Калюс Георгій Михайлович (ВО "Свобода").

- Мирошниченко Ольга Михайлівна (партія "Сильна Україна").

- Годкевич Зінаїда Іллівна (партія "Нова держава").

- Мельниченко Євген Вікторович (Партія місцевого самоврядування).

- Юдін Євгеній Вікторович (партія "Соціалісти"). 

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Окрг №2


вул.Комунарів: 1–58, вул.Пролетарська: 54–114, вул.Радянська: 1–56,

вул.8 Березня, вул.Чернишевського, пров.Будівельний, пров.Воєнний,

пров.Дачний, пров.Корабельний, пров.Кузнечний, пров.Мельничний,

пров.Підлісний, пров.Ракитний: 2–27, 29; пров.Садовий, пров.Спортивний,

пров.Театральний, пров.Енгельса, пров.Новий, пров.Маркуцин Берег

 

Кандидати від партій:

 

- Мінюков Павло Вікторович  (Блок Петра Порошенко «Солідарність»).

- Логвиненко Оксана Генадіївна  (Радикальна Партія Олега Ляшка).

- Антонович Олексій Владиславович (УКРОП).

- Борисов Василь Іванович (ВО «Батьківщина»).

- Літвін Андрій Ігоревич (Громадянська Позиція).

- Нестеренко Галина Олександрівна (5.10).

- Сояшна Наталя Василівна (партія "Відродження") .

- Власенко Лідія Дмитрівна (партія "Наш Край").

- Гусаров Володимир Іванович (партія "Опозиційний Блок").

- Тимченко Ганна Борисівна (партія "Сильна Україна"). 

- Гайдиш Кіндрат Іванович  (Партія місцевого самоврядування).

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Окрг №3


вул.Крилова: 2–165, вул.Набережна, вул.Островського,

вул.Першотравнева: 2–160А, пров.Лодочний, пров.Морський

 

Кандидати від партій:

 

- Іванов Максим  Миколайович (Блок Петра Порошенко «Солідарність»).

- Гнітченко Вадим Олександрович  (Радикальна Партія Олега Ляшка).

- Шпачинський Андрій Костянтинович (УКРОП).

- Місько Наталія Анатоліївна (ВО «Батьківщина»).

- Філіпов Олександр Іванович (Громадянська Позиція).

- Миронюк Анатолій Іванович (5.10).

- Калінін Віктор Сергійович (партія "Відродження"). 

- Сук Віталій Олександрович (партія "Наш Край").

- Васильєва Віра Дмитрівна (партія "Опозиційний Блок").

- Левківський Ігор Петрович (ВО "Свобода"). 

- Філіпчук Лариса Борисівна (партія "Сильна Україна").

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Окрг №4


вул.Енгельса: 44–69/2, 71, вул.Інтернаціональна: 51, 53, 55, 57–122;

вул.Комунарів: 64–81/3, 85–85/1, 87, вул.Поштова, вул.Байдукова,

вул.Декабристів: 1–42А, вул.Дніпровська: 1–43А, 45, 47–53, 57, 61–63, 65,

вул.Літвінова: 3–34А

 

Кандидати від партій:

 

- Гузік Людмила Михайлівна  (Блок Петра Порошенко «Солідарність»).

- Булаєвська Лілія Андріївна  (Радикальна Партія Олега Ляшка).

- Петрова Олена Юріївна (УКРОП).

- Мозгова Тетяна Олександрівна (ВО «Батьківщина»).

- Пономаренко Андрій Іванович (Громадянська Позиція).

- Молчанов Павло Валерійович (5.10).

- Кравченко Марина Володимирівна (партія "Відродження"). 

- Кузьменко Валерій Валентинович (партія "Наш Край").

- Логвіновський Вадим Анатолійович (партія "Опозиційний Блок").

- Підцерковна Юлія Вячеславівна (партія "Сильна Україна"). 

- Федоров Микола Степанович (партія "Нова держава").

Данилов Сергій Васильович (партія "Соціалісти"). 

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Окрг №5


вул.Пролетарська: 8–50, вул.Радянська: 59–100, 102, 104–106, 110–112,

114, вул.Самарця: 2–103; вул.Червоноармійська: 26–84, 87–87А, 89, 91, 95,

97–97А; пров.Піонерський, пров.Піщаний, пров.Поштовий,

пров.Радянський

 

Кандидати від партій:

 

- Логвиновський Анатолій Володимирович  (Блок Петра Порошенко «Солідарність»).

- Бовтрюк Тетяна Юріївна  (Радикальна Партія Олега Ляшка).

- Антонович Наталія Анатоліївна  (УКРОП).

- Крівіч Людмила Іванівна (ВО «Батьківщина»).

- Радіонова Алла Василівна (Громадянська Позиція).

- Кравченко Микола Сергійович (5.10).

- Острянська Людмила Анатоліївна (партія "Відродження"). 

- Безрук Віталій Петрович (партія "Наш Край").

- Косенко Світлана Петрівна (партія "Опозиційний Блок").

- Євстаф’єва Алла Олексіївна (партія "Сильна Україна"). 

- Демченко Микола Володимирович (Партія місцевого самоврядування).

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Окрг №6


вул.Калганова, вул.Молодіжна, вул.Нижня: 1–102, 106, 108–108А, 110–

110А, 114–116З, 118–118В, 120, 122, 124–124А, 128, 130, 132, 134, 136,

138; вул.Шевченка: 3–91, 92А–93, 95–97А, 101, вул.Шкільна: 1–39

 

Кандидати від партій:

 

- Майков Валерій  Миколайович (Блок Петра Порошенко «Солідарність»).

- Ємець Микола Анатолійович  (Радикальна Партія Олега Ляшка).

- Адамчук  Інна Валеріївна  (УКРОП).

- Аверін Олександр  Іванович (ВО «Батьківщина»).

- Крилов Віктор Валерійович (5.10).

- Зборовський Сергій Володимирович (партія "Наш Край").

- Корунчак Олексій Володимирович (партія "Опозиційний Блок").

- Нечмілов Геннадій Васильович (ВО "Свобода").

- Гавірко Ольга Олександрівна (партія "Сильна Україна").

- Дроздов Геннадій Сергійович  (партія "Нова держава").

- Скакун Сергій Євгенійович  (Партія місцевого самоврядування).

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Окрг №7


вул.Херсонська, вул.Червоноармійська: 1–22, пров.Вузький,

пров.Західний, пров.Кожущенка, пров.Пристанський, пров.Річковий,

пров.Сонячний, пров.Український

 

Кандидати від партій:

 

- Басов Микола Миколайович (Блок Петра Порошенко «Солідарність»).

- Балеско Світлана Олексіївна (Радикальна Партія Олега Ляшка).

- Потужня Антоніна Михайлівна (УКРОП).

- Гаврилов Віктор Іванович (ВО «Батьківщина»).

- Коппель Павло Володимирович (Громадянська Позиція).

- Птахова Жанна Олександрівна (5.10).

- Іщенко Богдан Іванович (партія "Відродження"). 

- Моргун Павло Вікторович (партія "Наш Край").

- Шмагановський Віталій Олександрович (партія "Опозиційний Блок").

- Муратова Любов Іванівна (ВО "Свобода").

- Дубовик Дмитро Олегович (партія "Сильна Україна").

- Шатохін Василь Васильович (Партія місцевого самоврядування).

Новохижний Микола Юрійович (партія "Соціалісти"). 

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Окрг №8

 

вул.Декабристів: 97–200; вул.Дніпровська: 44, 46, 54–56, 58, 64, 68–109;

вул.Кірова: 1А–40, 42; вул.Нижня: 103–105, 107, 109, 111, 117, 119, 121,

123, 125–127А, 129, 131, 133, 135, 137, 140–322; вул.Одеська,

вул.Пироцького, вул.Тимчика

 

Кандидати від партій:

 

- Ісаченко Олександр Валерійович  (Блок Петра Порошенко «Солідарність»).

- Стрілець Денис Ігорович  (Радикальна Партія Олега Ляшка).

- Никифоров Олександр Едуардович (УКРОП).

- Шовенко Сергій Миколайович (ВО «Батьківщина»).

- Єрмаков Дмитро Володимирович (5.10).

- Новохижна Наталія Миколаївна (партія "Відродження"). 

- Іванюхін Віталій Олексійович (партія "Наш Край").

- Яковлев Олександр Анатолійович (партія "Опозиційний Блок").

- Ганжа Ганна Олександрівна (ВО "Свобода").

- Григорович Людмила Дмитрівна (партія "Сильна Україна").

- Карабут Юлія Валеріївна  (Партія місцевого самоврядування).

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Окрг №9

 

вул.Шевченка: 92, 94, 98, 104–240; вул.Шкільна: 40–72, пров.Бузковий,

пров.Калиновий, пров.Квітковий, пров.Київський, пров.Кірова,

пров.Колгоспний, пров. Лебединий, пров.Малий, пров.Мирний,

пров.Московський, пров.Озерний, пров.Частника, пров.Шевченка,

пров.Шукшина

 

Кандидати від партій:

 

- Востріков Валерій Вікторович (Блок Петра Порошенко «Солідарність»).

- Павич Андрій Анатолійович  (Радикальна Партія Олега Ляшка).

- Частило Олена Олегівна (УКРОП).

- Гараненко Вадим Олександрович (ВО «Батьківщина»).

- Нікішенко Дмитро Юрійович (партія "Відродження"). 

- Бушко Олександр Миколайович (партія "Наш Край").

- Махров Владислав Володимирович (партія "Опозиційний Блок").

- Арашкієв Вячеслав Уресович (партія "Сильна Україна"). 

- Очерет  Маргарита Миколаівна (Партія місцевого самоврядування).

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Окрг №10

 

вул.Артилерійська, вул.Бідного, вул.Голопристанська, вул.Декабристів:

43–95; вул.Жовтневої Революції, вул.Космонавтів, вул.Лагерна

 

Кандидати від партій:

 

- Фурсенко Тетяна Миколаївна  (Блок Петра Порошенко «Солідарність»).

- Рітєвой Геннадій Володимирович (УКРОП).

- Тюрін Анатолій Васильович (ВО «Батьківщина»).

- Арашкієв Станіслав Вячеславович (Громадянська Позиція). 

- Попкова Ольга Оттівна (партія "Відродження"). 

- Колес'янкін Микола Іванович (партія "Наш Край").

- Маркітан Валентина Олексіївна (партія "Опозиційний Блок").

- Тарасовська Олена Антонівна (партія "Сильна Україна"). 

- Боєва Олена Рафаїлівна (партія "Нова держава").

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Окрг №11

 

вул.Леваневського: 2–80, 82–82А; вул.Літвінова: 39–92; вул.Пушкіна,

вул.Фрунзе, вул.Чапаєва, пров.Вишневий, пров.Голопристанський,

пров.Енергетиків, пров.Каштановий, пров.Литвинова, пров.Лунний,

пров.Південний, пров.Полтавський, пров.Тихий

 

Кандидати від партій:

 

- Рєзанов Вадим Миколайович  (Блок Петра Порошенко «Солідарність»).

- Альохін Володимир Володимирович (Радикальна Партія Олега Ляшка).

- Кудас Віктор Володимирович (ВО «Батьківщина»).

- Іванова Олена Миколаївна (Громадянська Позиція). 

- Золотаревська Тетяна Олександрівна (5.10).

- Кострикін Юрій Георгійович (партія "Відродження"). 

- Мельохін Олексій Веніамінович (партія "Наш Край").

- Кудрявцев Валерій Вікторович (партія "Опозиційний Блок").

- Романько Леонід Миколайович (ВО "Свобода").

- Малишева Наталія Анатоліївна (партія "Сильна Україна").

- Вільшун Юрій Михайлович (партія "Союз Лівих Сил").

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Окрг №12


вул.Кірова: 41, 43–82; вул.Котовського, вул.Кудієвського,

вул.Леваневського: 81, 83–152; вул.Папаніна, вул.Роздольна, вул.Янтарна,

пров.Абрикосний, пров.Горобинний, пров.Прудний, вул.Озерна,

пров.Каховський

 

Кандидати від партій:

 

- Куюн Володимир Володимирович  (Блок Петра Порошенко «Солідарність»).

- Литвиненко Микола Юрійович  (Радикальна Партія Олега Ляшка).

- Шаповал Володимир Іванович (ВО «Батьківщина»).

- Зубкова Олена Валеріївна (5.10).

- Сябрук Олександр Іванович (партія "Відродження"). 

- Філіпова Анастасія іванівна (партія "Наш Край").

- Ніколенко Світлана Вікторівна (партія "Опозиційний Блок").

- Білоус Ігор Романович (ВО "Свобода").

- Зелінська Олена Євгеніївна (партія "Сильна Україна"). 

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Окрг №13


вул.Куйбишева 15-74, вул.Петровського, вул.Стаханова; пров.Горіховий,

пров.Зелений, пров.Куйбишева, пров.Райдужний, пров.Стаханова,

вул.Червоноармійська: 86–86/2, 88, 90, 94, 96, 98–182;

пров.Артилерійський, пров.Парниковий

 

Кандидати від партій:

 

- Челомбітко Сергій Іванович  (Блок Петра Порошенко «Солідарність»).

- Вострікова Ірина Олександрівна  (Радикальна Партія Олега Ляшка).

- Пулінець Маргарита Анатоліївна (УКРОП).

- Рудік Валерій Павлович (ВО «Батьківщина»).

- Ніконов Олександ Борисович (Громадянська Позиція).

- Сєрова Ольга Миколаївна (5.10).

- Кірюшин Віктор Анатолійович (партія "Відродження"). 

- Іванюхін Валерій Олексійович (партія "Наш Край").

- Гуценко Яна Вікторовна (партія "Опозиційний Блок").

- Пашин Роман Вікторович (ВО "Свобода").

- Солошенко Ірина Вікторівна (партія "Сильна Україна").

- Кузка Анатолій Павлович (Партія місцевого самоврядування). 

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Окрг №14


вул.Воровського, вул.Енгельса: 134, 140–140А, 142–146, 148, 150–152, 154,

156, 158–225; вул.Комсомольська, вул.Лісна: 39, 41, 47, 49, 57, 61–122;

вул.Радянська: 155, 157, 159, 161, 163–165, 167, 169, 173, 177, 181, 183,

185–185Г, 187–189, 191–220; вул.Самарця: 106–120; пров.Березовий,

пров.Будьоного, пров.Глиняний, пров.Дубовий Гай, пров.Лісопарковий,

пров.Польовий, пров.Ярмарочний, Садове товариство ’Нєчаєво’, Учгосп

в/ч А1836

 

Кандидати від партій:

 

- Худенко Павло Миколайович  (Блок Петра Порошенко «Солідарність»).

- Мусулевська Наталія Андріївна  (Радикальна Партія Олега Ляшка).

- Бенеть Ольга Володимирівна (УКРОП).

- Шинкаренко Ольга Володимирівна (ВО «Батьківщина»).

- Радіонов Сергій Олександрович (Громадянська Позиція).

- Однорал Тетяна Вікторівна (партія "Відродження"). 

- Княгницький Андрій Павлович (партія "Наш Край").

- Сирота Віктор Миколайович (партія "Опозиційний Блок").

- Іванова Галина Петрівна (партія "Сильна Україна"). 

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Окрг №15


вул.Комунарів: 82–84А, 86–86/10, 88–199; вул.Маркса Карла,

вул.Мічуріна, вул.Соснова, вул.Торгова, пров.Блакитний, пров.Зоряний,

пров.Комсомольський, пров.Матросова, пров.Миколаївський,

пров.Овочевий, пров.Північний

 

Кандидати від партій:

 

- Пацалова Людмила Василівна  (Блок Петра Порошенко «Солідарність»).

- Воложанін Ігор Володимирович (Радикальна Партія Олега Ляшка).

- Попов Андрій Олександрович (УКРОП).

- Царапора Анатолій Миколайович (ВО «Батьківщина»).

- Сидоренко Сергій Вікторович (5.10).

- Семілєтова Олена Борисівна (партія "Відродження"). 

- Мельникова Ірина Володимирівна (партія "Наш Край").

- Шейко Ірина Миколаївна (партія "Опозиційний Блок").

- Йожиков Юрій Михайлович (партія "Сильна Україна"). 

Махлай Павло Андрійович (партія "Соціалісти"). 

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Окрг №16


вул.Енгельса: 70, 74–133, 135–139А, 141–141В, 147, 149, 153, 155, 157; вул.Козацька, вул.Куйбишева 1-12, вул.Лісна: 1–38, 40, 42–46, 48, 52–56, 58–60; вул.Радянська: 101–101А, 103, 107А–109, 113, 115–154, 156, 158, 160, 162, 166, 168, 172, 174–176, 178–180, 182, 184, 186, 190; вул.Таврійська, пров.Комунарів, пров.Лісний тупик

 

Кандидати від партій:

 

- Реуцький Іван Васильович  (Блок Петра Порошенко «Солідарність»).

- Шовкун Олександр Олександрович  (Радикальна Партія Олега Ляшка).

- Мазлов Геннадій Віталійович (УКРОП).

- Козоріз  Роман Володимирович (ВО «Батьківщина»).

- Хрітін Олександр Олександрович (Громадянська Позиція).

- Лебідь Роман Сергійович (5.10).

- Богачов Віктор Сергійович (партія "Відродження"). 

- Поддубченко Ігор Іванович (партія "Наш Край").

- Філіппова Яна Василівна (партія "Опозиційний Блок").

- Плюшкін Арнольд Юрійович (ВО "Свобода").

- Козир Олександр Васильович (партія "Сильна Україна").

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Окрг №17


вул. Польова, вул.Робоча, пров.Виноградний

 

Кандидати від партій:

 

- Лук`янченко Роман Валерійович  (Блок Петра Порошенко «Солідарність»).

- Котов Сергій Анатолійович  (Радикальна Партія Олега Ляшка).

- Борецька Людмила Віталіївна (УКРОП).

- Баранова Людмила Михайлівна (ВО «Батьківщина»).

- Пастушенко Юрій Анатолійович (Громадянська Позиція).

- Ястреб Олександр Олегович (5.10).

- Нечай Ірина Сергіївна (партія "Відродження"). 

- Кисельов Сергій Васильович (партія "Наш Край").

- Кравченко Сергій Михайлович (партія "Опозиційний Блок").

- Сірик Наталія Василівна (Партія місцевого самоврядування).

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Окрг №18


вул.Куліша, вул.Першотравнева: 165–191, 193, 197–223, вул.Арктична,

вул.Винрозсадник, вул.Груднева, вул.Кар’єрна, вул.Квіткова,

вул.Молдавська, вул.Перемоги, вул.Травнева, вул.Фабрична,

вул.Центральна, вул.Чорноморська, вул.4 - Східна, пров.2 - Східний

 

Кандидати від партій:

 

- Бєльський Роман Сергійович  (Блок Петра Порошенко «Солідарність»).

- Довгий Олександр Володимирович  (Радикальна Партія Олега Ляшка).

- Дуляпіна Тетяна Вікторівна (УКРОП).

-  Скибінський Олександр Анатолійович (ВО «Батьківщина»).

- Каправчук Сергій Петрович (Громадянська Позиція).

- Дідур Ольга Михайлівна (5.10).

- Нагорнюк Павло Олексійович (партія "Відродження"). 

- Кожанова Ольга Олексіївна (партія "Наш Край").

- Оборін Дмитро Володимирович (партія "Опозиційний Блок").

- Гріслєр Ольга Ігорівна (ВО "Свобода").

- Бондаренко Лариса Дмитрівна (партія "Сильна Україна").

- Лабенок Олександр Іванович (партія "Союз Лівих Сил").

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Окрг №19


вул.Східна: 2, пров.Заводський, Житлоселище: 1, 3,8, вул.Радгоспна,

пров.Ракитний: 28

 

Кандидати від партій:

 

- Власенко Віталій Миколайович  (Блок Петра Порошенко «Солідарність»).

- Надточій Ірина Ігорівна  (Радикальна Партія Олега Ляшка).

- Громада Наталія Володимирівна (ВО «Батьківщина»).

- Сітнік Світлана Василівна (Громадянська Позиція).

- Мудрий Микола Аркадійович (5.10).

- Варакса Дмитро Миколайович (партія "Відродження"). 

- Кирєєв Володимир Володимирович (партія "Наш Край").

- Оборіна Любов Леонтіївна (партія "Опозиційний Блок").

- Сухорука Валентина Георгіївна (ВО "Свобода").

- Мойса Ольга Данилівна (партія "Сильна Україна").

- Колесніков Юрій Володимирович (Партія місцевого самоврядування).

Макаренко Віталій Дмитрович (партія "Соціалісти"). 

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Окрг №20


Житлоселище: 4–7, 15–18

 

Кандидати від партій:

 

- Мєркулов Володимир Євгенович (Блок Петра Порошенко «Солідарність»).

- Лавріненко Віктор Акимович (Радикальна Партія Олега Ляшка).

- Галадим Олесь  Валерійович (УКРОП).

- Козлов Андрій Вікторович (ВО «Батьківщина»).

- Ніконова Оксана Василівна (Громадянська Позиція).

- Коваленко Микита Валерійович (5.10).

- Підгорна Євгенія Сергіївна (партія "Відродження"). 

- Пономаренко Наталія Ігорівна (партія "Наш Край").

- Дзюбенко Олена Василівна (партія "Опозиційний Блок").

- Дрібоног Надія Михайлівна (ВО "Свобода").

- Грош Оксана Анатоліївна (партія "Сильна Україна").

- Біловицький  Олександр Олександрович (Партія місцевого самоврядування).

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Окрг №21


вул.Гвардійська: 103, 131А–140, 150–152; вул.Крилова: 167–173;

вул.Східна: 1, 3-48;

 

Кандидати від партій:

 

- Синєпольський Андрій Сергійович  (Блок Петра Порошенко «Солідарність»)

- Шелемеха Володимир Володимирович (Радикальна Партія Олега Ляшка).

- Кабакова Оксана Миколаївна (УКРОП).

- Тихий Олександр Миколайович (ВО «Батьківщина»).

- Степанова Світлана Костянтинівна (Громадянська Позиція).

- Дзивульський Роман Іванович (5.10).

- Олексіна Ольга Вікторівна (партія "Відродження"). 

- Іващенко Тетяна Миколаївна (партія "Наш Край").

- Джантімирова-Савченко Наталя Іванівна (партія "Опозиційний Блок").

- Баутін Антон Юрійович (партія "Сильна Україна").

Завьорткін Сергій Васильович (партія "Соціалісти"). 

  

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Окрг №22


вул.Першотравнева: 192, 194; Житлоселище: 2, 11–14, 19–21

 

Кандидати від партій:

 

- Мірошниченко Алла Анатоліївна  (Блок Петра Порошенко «Солідарність»).

- Плюшкіна Людмила Миколаївна  (Радикальна Партія Олега Ляшка).

- Айвазян  Артем Размікович  (УКРОП).

- Тимошенко Олена Віталіївна (ВО «Батьківщина»).

- Лоїк Людмила Леонідівна (Громадянська Позиція). 

- Коваленко Вікторія Вікторівна (5.10).

- Кондратюк Людмила Леонідівна (партія "Відродження"). 

- Білоконь Жанна Станіславівна (партія "Наш Край").

- Назаренко Сергій Володимирович (партія "Опозиційний Блок").

- Ротонос Геннадій Миколайович (ВО "Свобода").

- Ковтун Марія Миколаївна (партія "Сильна Україна").

- Боярський Віталій Володимирович (Партія місцевого самоврядування).

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Окрг №23


вул.Пролетарська: 122, вул.Миру: 5, вул.Гордієнка, вул.Запорізька,

вул.Олешківська

 

Кандидати від партій:

 

- Литвиненко Андрій Іванович  (Блок Петра Порошенко «Солідарність»).

- Герасимчук Володимир Дмитрович  (Радикальна Партія Олега Ляшка).

- Гуров Владислав Юрійович (УКРОП).

- Яковчук Олександр Сергійович (ВО «Батьківщина»).

- Сірік Станіслав Олексійович (5.10).

- Авраменко Станіслав Олегович (партія "Відродження"). 

- Кондратьєв Юрій Михайлович (партія "Наш Край").

- Маркітан Денис Геннадійович (партія "Опозиційний Блок").

- Ковтун Ірина Андріївна (партія "Сильна Україна").

- Ковальова Наталія Петрівна (Партія місцевого самоврядування). 

- Слюсаренко Олександра Степанівна (партія "Союз Лівих Сил").

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Окрг №24


вул.Гвардійська: 143, вул.Промислова, вул.Пролетарська: 6; вул.Миру: 7

 

Кандидати від партій:

 

- Кондрат`єв Михайло Вадимович  (Блок Петра Порошенко «Солідарність»).

- Чухалов Роман Анатолійович (Радикальна Партія Олега Ляшка).

- Шахова Ольга Анатоліївна (УКРОП).

- Бєтєв Вячеслав Венімінович (ВО «Батьківщина»).

- Ситник Андрій Васильович (Громадянська Позиція).

- Сокол Анжела Анатоліївна (5.10).

- Гараненко Артур Анатолійович (партія "Відродження").  

- Зінченко Сергій Григорович (партія "Наш Край").

- Філіпова Світлана Борисівна (партія "Опозиційний Блок").

- Віннікова Наталія Валеріївна (ВО "Свобода").

- Посисаєва Тетяна Володимирівна (партія "Сильна Україна").

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Окрг №25


вул.Миру: 1, 3

 

Кандидати від партій:

 

- Ситніков Олександр Вікторович  (Блок Петра Порошенко «Солідарність»).

- Буріченко Юрій Олегович  (Радикальна Партія Олега Ляшка).

- Марченко Ірина Василівна (УКРОП).

- Скакун Сергій Станіславович (ВО «Батьківщина»).

- Коваленко Галина Павлівна (Громадянська Позиція).

- Горбань Ігор Аркадійович (5.10).

- Захарченко Світлана Анатоліївна (партія "Відродження"). 

- Карпухіна Світлана Миколаївна (партія "Наш Край").

- Воронін Андрій Григорович (партія "Опозиційний Блок").

- Петько Тетяна Леонідівна (партія "Сильна Україна"). 

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Окрг №26


с. Саги, с-ще Цюрупинськ

 

Кандидати від партій:

 

- Лазаренко Юрій Андрійович  (Блок Петра Порошенко «Солідарність»).

- Радомська Тетяна Володимирівна  (Радикальна Партія Олега Ляшка).

- Осіпов Дмитро Германович (УКРОП).

- Степанський Леонід Іванович (ВО «Батьківщина»).

- Іщенко Микола Вікторович (партія "Відродження"). 

- Трофименко Михайло Олександрович (партія "Наш Край").

- Саліхова Тетяна Юріївна(партія "Опозиційний Блок").

- Пономаренко Тетяна Миколаївна (ВО "Свобода").

- Зеленюк Наталія Дмитрівна  (Партія місцевого самоврядування).

- Виголинська Любов Іванівна (партія "Союз Лівих Сил").

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

Все округа и кандидаты в депутаты городского совета по Цюрупинску (обновляется)

Оцените статью: 
+13
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter



влажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО