Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Жителька Цюрупинську втягнула у заняття проституцією свою подругу

Жителька Цюрупинську втягнула у заняття проституцією свою подругу

В Херсоні під час чергового рейду по виявленню злочинів у сферісуспільної моралі правоохоронці викрили двох подруг, одна з якихще й займалася звідництвом. Це сталося одразу після того, якдівчата виходили з готелю.

 

Про це повідомив начальник відділуборотьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми УМВС ІванПастух.

 

Правоохоронці встановили, що 29-річна жителька Цюрупинську займаєтьсяпроституцією в Херсоні. Крім основної "професії", вона була ще й звідницею. Жінка спеціально викликала 39-річну подругу, за допомогою якої планувалазаробити удвічі більше грошей.

 

Клієнтів звідниця знаходила на трасі, де і сама працювала. Зустрічіпроходили в автомобілях та готелях. За послуги кожної з них жінкавимагала від 400 гривень. Зароблені гроші жінки ділили порівну.

 

Жінки познайомились коли відбували покарання (одна – за вбивство, а інша за розповсюдження наркотиків) та потоваришували. Після звільнення жінки не знайшли собі іншої роботи, щоб прогодувати своїх неповнолітніх дітей. Також стало відомо, що жінки ще і зловживають наркотиками.

 

Складено адміністративний протокол за "Заняття проституцією". Відкритекримінальне провадження. Санкція статті передбачає обмеження волі до 5 років, або позбавлення волі на той самийстрок. 

 

СЗГ УМВС

Оцените статью: 
-1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО