05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Керівники області розповіли журналістам про розвиток Цюрупинська та Цюрупинського району

На запитання журналістів після чергового засідання сесії Херсонської обласної ради голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк та голова Херсонської обласної ради Віктор Пелих розповіли журналістам про власне бачення розвитку інвестицій в Цюрупинську та Цюрупинському районі.

Голова Херсонської обласної адміністрації Микола Костяк, зокрема, місто Цюрупинськ бачить таким:

- Сьогодні ми провели багато інвес­тиційних форумів, і чогось не йдуть у Високопільський район, Сірогозький. Більшість інвесторів, все ж таки, хоче вкладати кошти біля обласного центру. Це зрозуміло, бо інвестору потрібна інфраструктура: газ, вода, щоб недалеко був аеропорт, морський порт, залізниця. Але потрібно віддати належне місту Цюрупинськ, там працюють сильні підприємства: «Дунапак», «Хенкель». А ще хочемо започаткувати в Цюрупинську, Цюрупинському районі три значні проекти ТОВ «АРВІ». Ці проекти дуже важливі для області загалом, створено робочі групи. Я впевнений, що Цюрупинськ стане розвиненим промисловим містом. Головне, що адміністрація району і міста відноситься до інвестора з увагою та розумінням. Місцева влада розуміє, що з приходом інвестора з’являються додаткові робочі місця, поповнюється бюджет міста та району. Хотілося б, щоб на прикладі Цюрупинська, Цюрупинського району і у віддалених районах теж працювали над цим питанням. Для цього, звичайно, потрібно створити умови для інвестора.

За три з половиною роки моєї роботи на посаді голови Херсонської облдержадміністрації до нас приходять багато інвесторів, але більшість із них виявлялися посередниками між компаніями. Тому, коли я побачив, що одна компанія пропонує три глобальні направлення у мене виникло бажання перевірити особисто, чи існує ця компанія взагалі. Ми створили робочу групу і в Литві побували наші фахівці по напрямках, котрі запропонувала компанія. Я особисто відвідав цю компанію в Литві. До речі, спочатку я був проти одного з направлень компанії для реалізації в Херсонській області. Два направлення ТОВ «АРВІ» – вирощування індиків та виробництво комбікормів, також утилізація продуктів тваринного походження. До речі, останнє направлення потрібне не тільки нашій області, але й всьому Півдню країни. А був я проти виробництва мінеральних добрив, так як ми Херсонщину оголосили екологічно чистим регіоном, і будувати хімічне підприємство – для мене не приємливо. Але, коли переконався на власні очі, що мова йде не про виробництво мінерального добрива, а про його змішування. Тобто привозять готовий продукт і розфасовують за побажаннями сільгоспвиробників. Такий завод в Литві побудований взагалі в межах міста, мало того, біля нього побудований завод по переробці молока. Ви знаєте, що в Литві дуже жорстко підходять до екологічних питань, тому я дав згоду на реалізацію цього проекту і в нашій області. Мені інвестори вже телефонують та дякують за оперативність в підході до реалізації проектів, вирішення земельних питань та інше. Я б хотів подякувати керівництву районної державної адміністрації, міської ради Цюрупинська за оперативність у вирішенні питань та в тому, що вони супроводжують ці напрямки.

Що стосується будівництва Олім­пійського центру – знакова подія не тільки для міста та району, але й для спортсменів з водних видів спорту України. На сьогоднішній день спортсмени країни готуються до змагань за кордоном і платять великі кошти. Для чого їх витрачати, якщо маємо не гірші умови саме в Херсонській області. Окрім того, держава зацікавлена, щоб цей центр був побудований в найкоротші терміни.

Микола Костяк наголосив, що такої активності керівництва міста, району, депутатів, як у Цюрупинську, поки що не­має навіть в обласному центрі – Херсоні:

- В Херсоні працюють тільки над тим, щоб виділити землю, а потім її перепродати. На цьому закінчуються всі інвестиції, на жаль. Тому з Цюрупинська можна брати приклад.

Керівники області розповіли журналістам про розвиток Цюрупинська та Цюрупинського району

Голова Херсонської обласної ради Віктор Пелих згадав про зустріч з жителями міста Цюрупинська на Набережній:

- Ті інвестори, що зайшли в Цюрупинськ – достатньо серйозні компанії. Інтереси інвестора співпадають з інтересами громади міста, району, з обласною владою. Ми будемо компанії «АРВІ», що зараз заходить, створювати всі необхідні умови. Сьогодні для нашої держави коштів власних не завжди вистачає, тому для нас інвестор – це допомога. Якщо в країні і надалі буде стабільна ситуація, і політична, і економічна – це ті умови, котрі необхідні для інвестора.

В Цюрупинську створюють гарні умови для інвестора. Я думаю, що проекти, котрі задекларовані по Цюрупинську сьогодні, будуть працювати.

Я багато їзжу по області на різні заходи, то Цюрупинськ за останній час дуже змінився. Я бачив раніше зруйновану площу, набережну, якої практично не було. На очах видно, що Цюрупинськ змінюється на краще. Знаєте, в чому ще особливість? Сьогодні економічні умови для всіх інвесторів та громади створено одинакові, але результати різні. Тому цюрупинчани молодці, бо розуміють, що від втілення проектів в життя, змінюється і їх життя…

Ссылка на источник
Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter Написал: Салабуда Тетяна, 6 декабря 2013 13:24
В Цюрупинську створюють гарні умови для інвестора. Я думаю, що проекти, котрі задекларовані по Цюрупинську сьогодні, будуть працювати. А гарні умови для жителів міста росповсюдження по всій теріторії сміттєзвалищ - с. Саги, за місцевими Кладовища, у "резиденції Діда Мороза" тобто у лісі, і наприкінці у "Парку Слави"... Жителі Цюрупинська, коли Ви сплачуюєте по 8 грн за мішечек сміття з кожної особи ( у відповідності Вашого договору з ПП "Чисте місто" ,діючого під прикриттям голови міськ та його заступника голови Виконкому місцевої ради, Ви завжди можете повернути помилково затіряну річ у своєму мусорному мішечку за вищевикладенними адресами місц сміттєзвалищ Але для цього зробіть запобіжні заходи, а саме під час утилизації сміття в свої мішечки - підписуйте їх відповідними бірочками, щоб у разі втрати необхіної речі вдома мали можливість швідше знайти помилкову втрату "утілізованому мішечку Чистим містом, і зробити це бистріще, доки до нього не доберуться безхатченки.
-1
     1

влажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО