05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Покарання у вигляді 3 років обмеження волі за незаконну порубку лісу

Покарання у вигляді 3 років обмеження волі за незаконну порубку лісу

Прокуратурою Цюрупинського району забезпечено підтримання державного обвинувачення у кримінальному провадженні відносно трьох осіб, які діючи за попередньою змовою між собою, порушуючи встановлений порядок охорони, раціонального використання та відтворення лісу, без передбаченого законом дозволу на проведення порубки лісових насаджень здійснили незаконну порубку 16 дерев породи «акація біла» у захисній смузі в адміністративних межах Козачелагерської сільської ради Цюрупинського району Херсонської області, вартість яких, згідно з розрахунком ДП «Цюрупинське лісомисливське господарство», складає близько 31 тис. грн.

Цюрупинським районним судом Херсонської області винесено обвинувальний вирок, згідно якого одному із обвинувачених призначено покарання у вигляді 3 років обмеження волі з конфіскацією незаконно добутого. (зі звільненням від відбування основного покарання з іспитовим строком на 2 з половиною роки).

Двом іншим особам призначені покарання у вигляді 2 років обмеження волі з конфіскацією незаконно добутого (зі звільненням від відбування основного покарання з іспитовим строком на 2 роки).

За інформацією прокуратури Цюрупинського району
Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Новый тренд от Gucci
Дата: 23.09.2020 15:58


НОВОСТИ МИРА КИНО