Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Знову шукали людей, які загубилися під час збирання грибів

 

22 листопада о 17:10 до Оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС надійшла інформація про те, що під час збирання грибів в лісовому масиві на території Раденського лісомисливського господарства у Цюрупинському районі заблукали дві мешканки м. Херсона.

Інформацію повідомили начальникові караулу ДПРЧ-21, який організував взаємодію з працівниками лісгоспу, і ті в свою чергу налагодили постійний телефонний зв'язок з жінками. Завдяки цьому було точно визначено місце знаходження любителів «тихого полювання» та проведена координація їх маршруту на залізничну станцію «Раденськ». О 18:25 херсонки вийшли до місця призначення.

Шановні громадяни! Звертаємося до вас із проханням і водночас застереженням.

Відправляючись у ліс на збирання грибів, ви в першу чергу самі повинні подбати про власну безпеку. Насамперед, мати при собі засоби зв’язку, повідомити рідних чи близьких про те куди збираєтесь відправитися і звертати увагу на природні орієнтири маршруту. Також вивчіть перелік звірів та плазунів, які можуть зустрітися на вашому шляху і майте при собі елементи захисту чи надання домедичної допомоги. Шановні любителі «тихого полювання»! Наголошуємо, що зараз рано темніє, тому слідкуйте за часом і не залишайтеся у лісовій зоні до настання сутінків (майте при собі ліхтарик чи свічку з сірниками).

До того ж , як любителі, ви напевне не знаєте, що у нашому регіоні практично всі види грибів, які ви бачили на картинках, мутують під впливом навколишнього середовища й автоматично з їстівних перетворюються на отруйні. До того ж, є гриби – двійники. Тому, не знаючи броду, як кажуть, краще не лізти у воду. Ви свідомо наражаєте себе на небезпеку.

Тому пам’ятайте: ваш порятунок у ваших руках. Адже біду ліпше попередити заздалегідь – не ходити на збирання грибів, ніж потім ліквідовувати наслідки непевної поведінки.

Головне управління ДСНС України у Херсонській області

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО