Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Зустріч спортсменів за круглим столом у Цюрупинську

Зустріч спортсменів за круглим столом у Цюрупинську

Сьогодні за ініціативою міського голови відбулась зустріч зі спортсменами нашого міста, директорами ДЮСШ № 1 і №2, представниками спортивних організацій, тренерами різноманітних секцій та клубів.

За круглим столом було обговорено ряд нагальних питань. Дмитро Миколайович подякував всім присутнім за популяризацію здорового способу життя. За те, що вони залучають до занять спортом багатьох людей та запропонував кожному озвучити основні проблеми в роботі та хотів почути пропозиції від активу, щоб спільно розробити міську соціальну програму розвитку та підтримки спорту у нашому умісті.

В ході зустрічі було прийнято рішення створити в місті спортивну громадську організацію для опрацювання загальної міської системи спорту. Першочерговим завданням було визначити робочу групу з депутатів міської ради для вивчення реального стану стадіону «СТАРТ», формування заходів по відновленню його роботи та організації ряду різноманітних секцій. Також міський голова запропоновав присутнім запровадити стипендію для видатних спортсменів міста Цюрупинська та більшої мотивації активної молоді. Ще було вирішено встановити додаткові спортивні майданчики в різних районах міста та забезпечення їх належним інвентарем.

Не меньш важливим аспектом розвитку спорту в районі житлоселища є створення належних умов. Директор ДЮСШ Діденко А.В. звернувся з пропозицією до Дмитра Миколайовича, щоб той розглянув можливість виділити приміщення для занять настільним тенісом для дітей молодшого та середнього віку.

Жваво обговорювалась ідея залучення громадськості до створення спортивних майданчиків з баскетболу, волейболу та футболу на території зеленої зони по вулиці Червоноармійській біля "Олімпійських" будинків.

Один із організаторів мотокросу Онищенко Руслан зауважив: «Без участі громадськості не можна провести жодного заходу. Спортивний змагання буде якісним тоді, коли в ньому приймають участь люди, які зацікавлені в цьому та бажають розвивати спорт».

Таким чином підводячи підсумки зустрічі було вирішено, що для пропагування спорту в місті та заохочення до здорового способу життя різних категорій населення, кожна організація та секція раз на рік запропонує та проведе захід. Всі вище вказані пропозиції неодмінно будуть розглянуті та включені в план спортивних змагань на 2016 рік.
Оцените статью: 
+12
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО