05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Акція "16 днів проти насилля" у м. Цюрупинськ

Акція "16 днів проти насилля" у м. Цюрупинськ

Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» розпочата у 1991 році. Ініціатори обрали датою початку акції 25 листопада — Міжнародний день боротьби з насиллям у відношенні до жінок та датою її завершення — 10 грудня — Міжнародний день захисту прав людини.
Особлива увага під час її проведення приділяється питанням домашнього насилля, тому робота була направлена проти насилля у сім’ї та формування нетерпимого відношення до любої форми насилля.

У міській бібліотеці № 2, що по вулиці Декабристів, 90, спільно з Цюрупинським центром соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді та ХОО Ліга соціальних працівників України проведено низку заходів по даній тематиці. Завдання, яке стояло перед організаторами акції — це донести до присутніх, що насилля є порушенням прав людини. Адже майже 95 відсотків потерпілих від домашнього насилля - це жінки, а у 75 відсотках випадків страждають саме діти. Причому мова йде не лише про явні форми фізичного насилля, але й про його скриті форми (фізичне, сексуальне, психологічне). Насилля не завжди можна побачити, результати насилля у родині не бачать зовсім, адже вони приховані від інших під страхом або почуттям сорому. Але якщо бути уважним, тоді є шанс розпізнати його...

Працівниками бібліотеки разом із соціальним працівником була активізована діяльність з метою посилення інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена в першу чергу на збільшення знань про всі форми насилля. У рамках акції вже пройшли заходи, серед яких проведено відео - лекторій на тему «Школа без знущань та насилля», «Історія однієї сім’ї», «Як уникнути насильства». Також представлені книжкові виставки: «16 днів проти насилля»: «Що таке насильство та недбале ставлення до дітей», «Захисти свої права», «Варто знати! Захист прав та інтересів». Організаторами заходу була проведена бесіда – діалог: «Що ти зробиш, якщо …».

Будьте уважними до людей та особливо дітей, які вас оточують, та не залишайте їх у біді.

Організаторами було розповсюджено профілактичну літературу та буклети: «Дитинство проти насильства», «Захисти свої права», «Права дитини». Читачі міської бібліотеки № 2 взяли участь в опитуванні «Я проти насилля тому що…».

Ссылка на источник
Оцените статью: 
-1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Новый тренд от Gucci
Дата: 23.09.2020 15:58


НОВОСТИ МИРА КИНО