Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

"Діти - дітям" у Цюрупинську (фото)

Ось уже кілька місяців Цюрупинська міська благодійна організація "Фонд громади ім.Софії Фальц-Фейн" реалізує проект «Молодь сильна – громада успішна» загального проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

В рамках проекту активна молодь навчальних закладів після розгляду цікавих тем на тренінгах запропонувала конкурсній комісії свої соціальні проекти, більшість з яких фондом була підтримана.

Учні ЗОШ №4 підготували виставу «Святий Миколай» та виступила з нею у школі-інтернаті для дітей з особливими потребами, а також підготували розважальну програму, гостинці. Зустріч вдалася теплою, щирою, принесла багато позитивних емоцій як вихованцям так і юним аматорам.
Щоб новорічні та різдвяні свята були щасливими для усіх дітей, учні обох шкіл та гімназії за підтримки працівників культури провели благодійний різдвяний базар перед початком театралізованої вистави у вестибюлі ЦКД ім.Т.Шевченка. Різноманітне печиво, ялинкові прикраси виготовлені власноруч були запропоновані малим та дорослим глядачам. За виручені кошти буде надана різноманітна допомога дітям, які цього потребують.

А.Радіонова, голова Фонду громади

"Діти - дітям" у Цюрупинську (фото)
"Діти - дітям" у Цюрупинську (фото)
"Діти - дітям" у Цюрупинську (фото)
"Діти - дітям" у Цюрупинську (фото)
Оцените статью: 
+3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787