Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

У Цюрупинську оголошено конкурс на кращу новорічну прикрасу!

У Цюрупинську оголошено конкурс на кращу новорічну прикрасу!

Оголошуємо конкурс на кращу новорічну прикрасу!

Одне з найцікавіших занять на Новий Рік - це прикрашати ялинку! У всіх вона виходить різна: хтось майструє іграшки з підручних матеріалів, хтось звертається до професіоналів, хтось намагається самостійно вписати імідж ялинки в дизайн квартири. Ми оголошуємо найцікавіший конкурс цього року - конкурс новорічних іграшок. Разом зі своїм малюком придумайте і зробіть свою ялинкову прикрасу!

Умови конкурсу на кращу ялинкову іграшку:

Загальні положення: конкурс на кращу ялинкову іграшку проводиться з метою створення і розвитку традицій в дошкільних закладах міста.

Тема: Новий Рік.

Завдання конкурсу: виховання і розвиток художнього смаку дітей; сприяння розвитку фантазії, майстерності виконання і творчих здібностей учасників; формування традиції - створення новорічних прикрас своїми руками.

Порядок проведення конкурсу: У конкурсі беруть участь діти дошкільного віку. Батьки та вихователі можуть надавати необхідну допомогу дитині у виготовленні іграшки чи новорічної прикраси для зали.

Всі представлені роботи будуть використані для прикрашення міської зеленої красуні (Житлоселище, парк біля супермаркету АТБ). Підсумки конкурсу будуть оголошені на святі відкриття міської ялинки, а кращим виконавцям будуть вручені дипломи та подарунки 26 грудня 2015 року о 14:30

Бажаємо Вам успіхів і перемоги! Інформація про хід конкурсу та фотографії робіт -переможців, будуть розміщені на сайті ЦМР та соціальних мержах!

Шановні друзі!

Запрошуємо Вас на театралізовану концертно - ігрову програму «Новий Рік спішить до нас!», з нагоди відкриття міської новорічної ялинки.

У програмі заходу:

* Привітання міського голови
* Підведення підсумків конкурсу на кращу ялинкову прикрасу
* Концертні виступи
* Ігрова програма, веселощі, жарти, танці, конкурс новорічних костюмів
Чекаємо!
Оцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787