05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Знайомство вуличних та будинкових колективів з новим міським головою у Цюрупинську

28 грудня 2015 року в формі діалогу відбулася зустріч – знайомство голів вуличних та будинкових колективів  з новим мером Цюрупинська.  

 

Дмитро Воронов проінформував, що зроблено за певний період та озвучив основні положення бюджету 2016 року. Громада погодилася, що бюджет треба приймати, адже в місті повинно все працювати, вода текти, дитсадки приймати дітей, сміття вивозитися.

 

Орган самоорганізації  населення  (голови вуличних комітетів)  озвучили свої місцеві проблеми, які необхідно реалізувати в 2016 році. Це і  будівництво тротуару по вулиці Горького,  викачка калюж після опадів по вулиці Стаханова, освітлення вулиць та провулків (які ще не  мають світла), вирішення «статусу» Винрозсадника та випас худоби,  створення  стихійних сміттєзвалищ у дворах, які придбані та в яких тимчасово не проживають люди тощо.

 

Резонансною є  проблема закріплення депутатів за  округами – жителі бажають бачити «своїх «депутатів» на місцях, разом з ними вирішувати питання життєдіяльності. Також були нарікання на роботу медичних установ, роботи пошти та підприємця, що надає ритуальні послуги на місцевих кладовищах. Міський голова  вислухав всі пропозиції та зауваження, дав відповіді на питання, які в межах компетенції виконавчого комітету Цюрупинської міської ради. Також, Дмитро Воронов звернувся із пропозицією створити міський волонтерський центр, яку актив міста повністю підтримав.

 

Знайомство вуличних та будинкових колективів  з новим міським головою у Цюрупинську

Знайомство вуличних та будинкових колективів  з новим міським головою у Цюрупинську

Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Новый тренд от Gucci
Дата: 23.09.2020 15:58


НОВОСТИ МИРА КИНО