05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Акція "СНІД – трагедія наших днів" в Цюрупинську

Акція "СНІД – трагедія наших днів" в Цюрупинську

У 1988 році Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила 1 грудня Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом. Це повязано з тим, що синдром набутого імонодефіциту (СНІД) набув масштабів пандемії.
Нині 42 мільйони осіб живуть, будучи інфікованими ВІЛ/СНІДом. Найбільше від поширення цього страждає молодь. 70% інфікованих - молодь віком від 15 до 29 років.
Саме з цієї нагоди у Цюрупинській міській бібліотеці №3 було організовано виставку-пораду "СНІД – трагедія наших днів" та спільно з «Цюрупинським районним центром соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді» було проведено відеолекторій «Червону стрічку носять небайдужі», який провела спеціаліст I категорії - Клюєва Олена Юріївна.

Акція "СНІД – трагедія наших днів" в Цюрупинську

Метою якого було: сформувати в дітей поняття про походження СНІДу; дати відповіді на найпоширеніші запитання, які стосуються захворювання на СНІД; вказати на шляхи профілактики СНІДу; пропагувати здоровий спосіб життя та високоморальну поведінку людини в суспільстві. Учні одинадцятих класів дякували за цікавий та змістовний захід.

Акція "СНІД – трагедія наших днів" в Цюрупинську
Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО