Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Цюрупинський міський голова взяв участь у загальних зборах Херсонського регіонального відділення Асоціації Міст України

05 січня 2016 року Цюрупинський міський голова Д. Воронов та перший заступник міського голови А. Літваков взяли участь у загальних зборах Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України, які проходили в приміщенні Херсонського міськвиконкому під головуванням В. Миколаєнка.

В.Миколаєнко у 2015 році був обраний головою Херсонського регіонального відділення АМУ, а на цих зборах підтримано кандидатуру на посаду його заступника по Асоціації Андрія Дяченка, Каховського міського голову.

Також на зборах розглянуті питання делегування девяти членів Регіонального відділення для участі у конференції Асоціації міст України, що пройде 22 січня 2016 року у м. Києві. Одноголосно прийнято рішення надати кандидатури Володимира Миколаєнка та Володимира Коваленка, Новокаховського міського голови, до складу членів Правління Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація міст України".

Після жвавового обговорення присутні підтримали кандидатуру Київського міського голови Віталія Кличка на посаду Президента ВАОМС "Асоціація міст України". Рішення прийнято одностайно.

На завершення зборів обрано нового виконавчого директора Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України. Ним стала Лариса Оленковська, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету, яка має значний досвід роботи у сфері розвитку місцевого самоврядування.

Оцените статью: 
+3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО